Ибрахим Мустафа асистира ФК Ратники Тамбок Тхамби у Србији

Спортске вести од понедељка, 16. августа 2021

Извор: гханасоццернет.цом

Везиста Гане Ибрахим Мустафа

Класични наступ везисте Гане Ибрахима Мустафе победио је Родники Митровицу са 5-2 против Тимока 1919 на стадиону Кратски у српској ПРВА лиги.

Мустафа Ф.К. Родницк је био на мети, добио је два ударца, а затим је у суботу у 79-минутној акцији поставио гол за домаће.

Први пенал је досуђен за првог везног који је оборио ФК Роднички у 4. минуту након што је Џиворат Арнадовић реализовао ту позицију.

Ибрахим Мустафа је тада у 24. минуту постигао свој први гол.

У другом периоду игре Родничка Митровица је потпуно доминирала противницима, Мустафа је охрабрио два додатна поготка. Владимир Или је асистирао за други пенал у 64. минуту и ​​четврти гол за ФК Ратники.

Бивши чудесни играч ЕурАфрице недавно је продужио уговор о позајмици са Родничком Митровицом у друголигашкој лиги из Црвеног Београда. Ратники Митровици су после две првенствене утакмице трећи на првенственој табели са 4 бода.

READ  ВРИЗЕ проширује своје глобално присуство са канцеларијом у Београду, Србија