април 25, 2024

Том Брејди оборио НФЛ рекорд са 13 поена повратка пошто је Босс победио Саинтс | НФЛ

Удобан Том Бради Она је изашла на сцену са великим осмехом.

рекао је седмоструки квотербек Супербоула након што је у последња три минута у понедељак увече убацио пар додавања у тачдаун како би помогао Тампа Беј Баканирсима да се опораве од заостатка од 13 поена са нешто више од пет минута до краја и Победили су Њу Орлеанс Саинтс 17-16.

Био је то Брејдијев први повратак у каријери у 44. четвртини, што му је дало соло посед игре НФЛ рекорд који је раније поделио са Пејтон Менинг.

Видно фрустриран и на ивици да га Саинтс задрже без ТД паса код куће трећу сезону заредом, Брејди је постигао голове од 91 и 63 јарде, а Буцс (6-6) се вратио у .Слаб НФЦ Југ.

„Имали смо много утакмица да завршимо“, рекао је Брејди. „Неке смо победили, неке изгубили, и зато смо победили 6-6. Није тамо где желимо да будемо, али наставићемо да се боримо.“

45-годишњи квотербек је бацио ТД пас од једног јарда до новајлија Кејда Отона, постигавши резултат од 16-10 за тачно три минута до краја. Вратио је лопту са 2:29, а онда је добио гем на шест јарди до другог стартера, Рашада Вајта, на три секунде до краја игре.

„Играли су чврсто, показали храброст. Био је то потпуни тимски напор,“ рекао је тренер Босса Тодд Бовлес. „Одбрана је вратила лопту, а напад је то искористио. Узми то назад, уновчи поново.“

Свеци (4-9) су помели серију сезоне међу противницима у свакој од претходне две сезоне, држећи Брејдија без ТД паса на 38-3 Њу Орлеанса 2020. и поново у победи од 9-0 у гостима 2021. године.

READ  Пласман у колеџ фудбалу: Топ 25 Б/Р после прве недеље | Вести, резултати, истакнути детаљи, статистика и гласине

Тампа Беј је прекинуо низ од седам утакмица у регуларној сезони пораза у серији победом од 20–10 у 2. недељи, у којој је Џејмс шест пута отпустио Винстона и изнудио пет изгубљених лопти.

Енди Далтон, који није играо у претходним сусретима, у понедељак је бацио 225 јарди и тачдаун и ниједног пресретања за Њу Орлеанс. Међутим, свеци су на крају платили што су морали да се задовоље са три гола из игре Вила Луца док су се возили дубоко у територију Бока.

Буцс су се опоравили након пораза од Кливленда и повећали предност својих тимова у односу на Атланта Фалконсе на 1,5 утакмица.

Последњепласирани Свети пропустили су прилику да по други пут уђу у изједначење са Соколима. Ниједан од четири тима у НФЦ Југу нема победнички рекорд.

„Морам да уђем у недељу збогом знајући да морамо да победимо овај тим“, рекао је одбрамбени део Светаца Камерон Џордан. „Први пут смо морали да победимо овај тим. Овај пут смо морали… Требали смо да победимо много других тимова. Нисмо.“

Брејди, који је разменио поздраве пре утакмице са највећом наградом на тржишту слободних агената ове зиме АЛ МВП Арон Џаџ, завршио је 36 од 54 за 281 јарду и два тачдауна.

„Том Брејди је Том Брејди. Био је педантан у придржавању Динковог плана и удубљивању у њега“, рекао је Џордан. „Он је једину молитву коју је тамо послао и спасио са заставом.“