април 25, 2024

Далас Маверикси су уклонили навијаче након несреће са породицом Криса Пола ПГ Пхоеник Сунса

Далас – Многи чланови породице шпица Феникс Санса Цхрис Паул Извори су за ЕСПН рекли да је присуствовање четвртој утакмици полуфинала Западне конференције против Далас Маверикса у недељу било малтретирано и физички контактирано од стране навијача из публике.

Пол је говорио о узнемирујућем инциденту поводом Дана мајки на друштвеним мрежама након победе МАВ-а 111-101, која је изједначила серију са резултатом 2-2.

он је цвркутати: „Желим да добри играчи кажу ствари навијачима, али навијачи могу да се дочепају наших породица…и—ово!!“

Паулова мајка Робин, супруга Јада и њихово двоје деце гледали су утакмицу на оближњим седиштима иза седишта Санса у Америцан Аирлинес Центру, рекли су извори за ЕСПН. Извор упознат са ситуацијом рекао је за ЕСПН да је његова мајка подигла руке и да је његова жена била гурнута, а Паулова деца су била ту да сведоче.

Одвојени извор је рекао да је Паулова жена такође праћена у пролаз док је напуштала своје место.

Организација Маверицкс је била упозната са инцидентом и објавила је саопштење у коме се делимично наводи: „То је било неприхватљиво понашање и неће се толерисати. Маверикси су, заједно са Америцан Аирлинес центром, одмах уклонили навијача са данашње утакмице.

Пол, који је пропустио утакмицу за 8 минута, 58 секунди преостало у четвртој четвртини након што се ограничио на пет поена за 23 минута, консултовао се са особљем обезбеђења које је било у близини клупе Санса како би изразио забринутост о томе шта се дешава са његовом породицом. .

„Осећали су се веома несигурно“, рекао је за ЕСПН извор упознат са ситуацијом.