март 28, 2024

Извештај 49ерса: оцена напада, одбрана у победи 37-20 против лидера

САНТА КЛАРА — Кајл Шанахан признао је да је фрустриран због нерешеног меча 49ерса у првом полувремену са лидерима Вашингтона у суботу.

Али 49ерси су постигли два гола у трећој четвртини и почели да доминирају а Победа 37-20 на стадиону Леви’с.

Лидери су остали до четврте четвртине када су се 49ерси задовољили са три кратка поготка Робија Гулда.

„Требало је да буде много горе него што је било“, рекао је Шанахан.

и даље, 49ерс, На 3. месту НФЦ-а, направио је више него што је потребно за одлучујућу победу над тимом који се тренутно налази на седмом и последњем месту у НФЦ плеј-офу. Лидер (7-7-1) има предност на пола утакмице у односу на Сијетл и Детроит.

Ево погледа извештаја 49ерса са њихове утакмице у 16. недељи:

Злочин журбе

49ерси су се борили против једне од најбољих дефанзивних линија у НФЛ-у, а капитени су били одлучни да не дозволе 49ерсима да контролишу ову утакмицу на паркету.

Кристијан Мекефри и Тај Дејвис Прајс нису имали много простора да се супротставе наслаганој Вашингтонској кутији, иако су 49ерси попуцали када је широки примач Реј-Реј Меклауд извршио примопредају у орбити и покупио блокове од Мајка МекГлинчија, Мекефрија, Џоан Џенингс и Виллие Снеад за преокрет. Закрените угао и одјурите 71 јарду.

Мекефри је завршио са 46 јарди и тачдауном на 15 карија, док је Дејвис Прајс имао 30 јарди у девет покушаја. Меклаудов тачдаун био је његов једини погон дана.

б разред

проћи прекршај

Брок Пурди је наставио да одржава вођство 49ерса у суботу уз још један снажан резултат. Јуниор је завршио 15 од 22 покушаја додавања за 234 јарда са два тачдаун додавања док је бацио једно пресретање и завршио са оценом додавача 114,6.

READ  Замка за руке - Деца трче са лоптом за голф Џона Рема на 18. рупи на УС Опену

Пурди је два пута повезао са тајт ендом Џорџом Кетлом у тачдаун играма. Први пунт је био пунт по средини намењен Меклауду, али Китл је променио руту како би ухватио 34 јарде у тачдауну испред Меклауда.

Касније, у трећој четвртини, Китл је претворио кратко додавање Пурдија у ударац од 33 јарде у вожњи 49ерса која је уследила.

Пурди је бацио пресретање што није била његова грешка, пошто је Џенингс петљао пас ка голу, дозволивши сигурном Дарику Форесту да пресретне.

Пурди је претворио четврту и трећу игру касно у мечу бацањем Кетла у тесним прозором.

Кајтел је имао шест пријема на 120 јарди, док је Брендон Ајук додао 81 јарду на пет хватања.

Оцена: а

журна одбрана

Лидери су тим који трчи, али нису могли да нађу нигде да им парирају храбра предња седморка 49ерса.

Међутим, то није спречило Вашингтон да покуша, пошто су добили само 79 јарди у 33 покушаја јуриша за просечних 2,4 јарди. Водећи јуриш лидера, Брајан Робинсон, успео је само 58 јарди у 22 покушаја.

Линебацкер Про Бовл-а Фред Ворнер дошао је до 13 надигравања, укључујући и покушаје заустављања два четврта покушаја.

Оцена: а

проћи одбрану

одбрамбени крај Ник Боса је постигао два колапостављајући нови рекорд у каријери са 17,5 заједно са четири куартербацк журбе, док је такође забележио још један незабележени отказ да заустави покушај конверзије за два поена у четвртој четвртини.

Џими Ворд је имао пресрет у четвртој четвртини

Али лидери су имали успеха у игри додавања. Тејлор Хајнке је завршио 13 од 18 за 166 јарди са два тачдауна, док је Карсон Венц завршио 12 од 16 за 123 јарда и тачдаун.

READ  Ред Сок потписује Тревор Стори

Квотербекови Вашингтона имају комбиновани рејтинг пасера ​​115,9.

Оцена: Б- минус

специјални тимови

Роби Гоулд је био савршен у три покушаја гола из игре у последњој четвртини, али врхунац у овом тренутку у игри су биле јединице 49ерса.

Јединица за покривање удараца у Сан Франциску била је посебно јака, пошто је Џорџ Одом имао сјајан дан са четири меча.

Вашингтон је имао просек 15,5 по шест повратка.

Оцена: а

обука

Сханахан је од самог почетка био агресивнији, у првој четвртини је дао игру 4-и-1, иако је покушај опције 49ерса са Кајлом Гусцхеком у овом тренутку пропао.

Крајем четврте четвртине, Шанахан је отишао на четврту и трећу, предајући Пурдију са његовим завршетком Кајтелу.

49ерси су офанзивно притиснули десну дугмад, укључујући брзу игру Меклауду који је прекинуо нерешен резултат у другој четвртини.

Повезан: Како је Сханахан урнебесно користио Деебо да покрене ТД МцЦлоуд

Прекршај 49ерс-а показао је више рањивости него што је то био у неко време у односу на напад који није познат по томе што је био плодан.

Оцена: а

Укупно

Чифси имају одбрану калибра плеј-офа, а 49ерси су прошли кроз добру игру.

Играчи су кренули у напад, одбрану и специјалне тимове на путу до осме узастопне победе Сан Франциска.

Оцена: А- минус