април 19, 2024

ЛСУ против Арканзас Поинтс, брза храна: Харолд Перкинс Јр.  7 тигрова беже од свиња у одбрамбеној бици

ЛСУ против Арканзас Поинтс, брза храна: Харолд Перкинс Јр. 7 тигрова беже од свиња у одбрамбеној бици

7 ЛСУ је искористио монструозан напор новог квотербека Харолда Перкинса млађег да преживи и води са 13-10 на гостовању Арканзасу у суботу поподне. Перкинс је преузео контролу над мечом са рекордна четири џака у једној утакмици, додавши пас нокаут и приморавши Кида Фортина да попусти у мечу у четвртој четвртини.

Перкинсов напор био је део изванредног одбрамбеног напора ЛСУ-а, који је довео Арканзас до нешто мање од 250 јарди и 3 јарда по ношењу. Почетни квотербек Разорбацкса КЈ Јефферсон пропустио је утакмицу због повреде, а Хорнсбијев резервни власник је на крају остао са клупе након лошег изласка на месту. Фортин, повезан са сигналом треће серије, возио је једини слетање у Арканзасу, али то није било довољно у тесној победи за ЛСУ.

Арканзас је такође имао добар дан у дефанзиви, одневши ЛСУ КБ Џејдена Данијелса на само 86 јарди у 8 од 15 додавања. Свиње су отпустиле Данијелса седам пута и изнудиле кикс и пресретање у првој четвртини. Међутим, ЛСУ је успео да направи контроверзно одбијање игре у додавању – што је изгледало идентично као у свом преокрету за два поена против Алабаме – да изгуби већину времена у четвртој четвртини.

Фортин је имао последњу вожњу да покуша да закачи гем, и убацио је неколико сјајних пасова да би започео вожњу. Међутим, Перкинс поново иступа и узима лопту из Фортинове руке док је повлачи. Одбрана ЛСУ-а је узела изгубљену лопту, што је омогућило Тигровима да заврше сат за четврту узастопну победу.

Са победом, ЛСУ (8-2, 6-1 СЕЦ) је задржао контролу над СЕЦ Вестом док је елиминисао Алабаму из уласка у игру. Тигрови би могли да уграбе званично место у СЕЦ шампионату ако 9. Бама победи 11. Оле Мисс у суботу поподне. Иначе, ЛСУ само треба да победи тексашки А&М прошле недеље.

READ  Орлови против Јагуара: Ажурирања уживо, најзанимљивији детаљи утакмица, резултат

Останите повезани са ЦБС Спортс-ом за ажурирања, функције и понети са ЛСУ-а у Арканзасу.