март 28, 2024

Манчестер јунајтед разматра прелазак на позајмицу капитену УСМНТ Кристијану Пулишићу

Манчестер Јунајтед Размишљам да узмем капетана УСМНТ Цхристиан Пулисиц на зајам од Премијер лига ривали ЦхелсеаИ тхе спортиста може открити.

Невцастле УнитедИ тхе Јувентус Атлетико Мадрид се сви обрачунао са играчем, који је Челси коштао 58 милиона фунти (70 милиона долара) када је потписао из Борусија Дортмунд у 2019.

Пулишић, 23, је фрустриран недостатком старта под водством Томаса Туцхела и жели да игра више минута прије Свјетског првенства 2022. у Катару ове зиме.

крило, најскупљи фудбалер Северне Америке свих времена, Он је витални играч за УСМНТ и водиће своју земљу у Катару Али мучио се са редовним минутама са првим тимом на Стамфорд Бриџу. он је Сишао је са клупе у прва два меча Челсија у Премијер лиги.

Челси зна да је играч фрустриран и јесте Спремни да слушате понуде зајма. спортиста Он разуме да ће играч више волети Манчестер јунајтед.

Туцхел је већ дозволио својим колегама нападачима Тимо Вернер одлази у РБ ЛајпцигДок Ромуло Лукаку се вратио на позајмицу у милански Интер Постоји интересовање и за Цаллума Худсон-Одоија. Челси је дао понуду да купи Ентонија Гордона од Евертона.

Пратите наше новости уживо о потенцијалној позајмици од Кристијана Пулишића.

хттпс://ввв.иоутубе.цом/ватцх?в=2З23рмИМДхо

Њукасл жели Пулишића јер зна да може да игра на три позиције у предња три, оба крила, као број 10 или 8, И таква разноликост Апел Манчестер јунајтеду, који је говорио о потписивању Пулишића пре него што је прешао у Челси.

Након преласка на Стамфорд Бриџ, Пулишић је играо и победио лига Шампиона Финале Суперкупа Европе и Светско клупско првенство. Постигао је гол и био најбољи играч на утакмици против Реал Мадрид У гостима у полуфиналу Лиге шампиона 2021. У првом мечу учествовао је као замена и асистирао Масон Моунт.

READ  Џош Бојер изражава изненађење због навода Брајана Флореса о тенковима

Био је и човек утакмице против Порта у четвртфиналу – када је ремизирао са 11 фаулова, што је највише што је играч постигао у једној утакмици Лиге шампиона у последњих пет година. Са обе утакмице одигране у Севиљи, Челси је победио у првој утакмици са 2-0, ау другој изгубио са 1-0.

У три је играо и Пулишић ФА куп Финале пораженог тима и финале Купа Карабао – седам финала у три сезоне.

У својој првој сезони са Челсијем након што је са 21 године прешао из Дортмунда, Пулишић је постигао 11 голова и уписао 10 асистенција у свим такмичењима. Јунајтед С Јадон Санцхокоји је играо добро у припремама за сезону, али је лоше почео сезону, постигао је пет голова и направио три асистенције у својој првој сезони после Дортмунда. Ливерпул Главни тренер Јирген Клоп дуго је навијао за Американца, са којим је радио у Дортмунду.

Прошла сезона није била најбоља за Пулишића јер је пропустио девет од првих 10 првенствених мечева са ЦОВИД-19, а затим и повредом скочног зглоба, али се вратио у почетну поставу Челсија и пропустио је само једну утакмицу због повреде од прошлог октобра.

Пулишић даје гол допринос сваких 159 минута у Челсију, иако је Тухел повремено играо са њим као крило. Маунтов допринос циљу је свака 192 минута у истом временском оквиру.