март 28, 2024

Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

Никси су поразом од Хита покварили каријеру РЈ Барета за 46 поена

РЈ Барет је постигао 46 поена у каријери, али се прва утакмица Ол-стар паузе претворила у Црни петак за Никсе ат Гарден.

после Повратак Дерека Роуза отказан је још једном „процедуром“ на десном скочном зглобуу црно обучени Никси су изгубили од Хита са 115-100, а да ствар буде још гора, хмм Бек почетник Куентин Гримес изгубио је ишчашену пателушто је делимична дислокација пателе.

Нови губици Грајмса и Роуза и пораз на терену скоро су засенили Баретову рекордну ноћ у каријери, док се Џулијус Рендл вратио на Земљу са смрадом.

Никси су пали 10 утакмица испод .500 на 25-35. Укупан резултат Црног петка значи да су шансе Никса да добију појачање у игрицама порасле.

„Морате да играте 48 минута посебно против оваквог тима“, рекао је тренер Том Тебодо. „Постоји другачији интензитет у четвртом квадранту. Дакле, ваш процес доношења одлука је другачији.“

Никс је покварио ноћ каријере РЈ Барета.
Цхарлес Венселберг/Нев Иорк Пост

Губитак је покварио Баретову професионалну ноћ. У првом полувремену постигао је 30 поена, а у трећој четвртини постигао је нови максимум.

„Наравно да бих отишао на 50“, рекао је Барет.

Баретов низ је нешто попут 14 према 22 за ноћ низа слободних бацања. Барет је постигао 13 за 22 из терена — 6 за 11 из распона од 3 поена — где је преузео контролу над игром.

„То је горко-слатко“, рекао је Барретт. „Поготово када имате овакво вече, желите да победите, што је најважније. За нас смо се борили. Заиста смо се мучили. Они су први или други тим на Истоку. Четврту четвртину осећам као показао више зрелости од нас. Ја сам посебно имао страшне флуктуације. Не знам шта сам радио.“

READ  9 победа и 9 посластица. Бејзбол никада није видео да тим почиње као Раис

Џими Батлер из Тхе Хеат-а рекао је да ће Барет бити „лице Никса“. Занимљиво је јер Барет изгледа као мали батлер.

„Нападао је сваку прилику коју је имао у транзицији“, рекао је Батлер. „Добијте приступ шољи. Дођите до линије слободних бацања. Направите три лопте. Имао је паклену игру, тоталну игру у то време. Мислим да нико није нити треба да буде изненађен. “

РЈ Барретт је завршио са 46 поена.

„Био је то сјајан месец прошлог месеца“, рекао је Тхибодеау о Барету. „Игра сјајну кошарку. Играо је чврсто. То је добар знак да расте. Пуцање на број 3 је отворило пут.“

Најгори сценарио за Грајмса, реквизита чије се време игре продужило када су Никси изашли из трке, је да би могао да одустане ове сезоне. Распоред се креће од две до шест недеља. Његово колено је угануло када се у првом полувремену мотао око екрана Пи Џеј Такера из Мајамија и морао је да помогне саиграчима и стручном штабу.

Грајмс је касније твитовао: „У реду је, сви!“

Ствари су постале толико лоше касно у инингу, да су навијачи скандирали „Хајдемо вруће“ – химну која се обично повезује са Мајамијевом посетом дому Нетса Барклис центра. Химне су настале у последњим секундама. Добро је што власника Џејмса Долана нигде није било.

Квентин Грајмс се хвата за десно колено.
Гетти Имагес

У међувремену, Рендл, који је био врућ на уласку у Ол-стар паузу, изгледао је сломљено. Има историју лоших првих гемова брејкова.

Рендал је испалио први хитац, а затим промашио наредних 12. Добацио је фаул пасове и извиждао. Завршио је са 11 поена у 2 за 15, уз четири изгубљене лопте.

READ  Фантаси бејзбол 2023 Прилагодљива алатка за табелу и пројекције

„Рекао сам ти“, рекао је Рендал. „Знао сам да ће се то десити. Само се надам да ћемо победити. Надао сам се да ће ме РЈ спасити. Али рекао сам ти, бићу добро у следећој утакмици. Ударио сам лопту јако добро пре утакмице, тако да Помислио сам, ‘Можда сам се извукао из те лабавости у првој утакмици после ол-старса’,“ Али не. Није. Све је добро, човече.“

ницкс
Џулијус Ренди је промашио 12 узастопних шутева након што је постигао свој први гол из игре.

У једној јединој утакмици, Рендл је украо лопту, његов напад је фаулиран на кошу, и очигледно је мислио да је у закуцавању када је покушао снажан ударац преко главе који је незгодно промашио. Такође га је на ивици блокирао Бам Аби Даевоо.

Барет је био у пламену док је Рендал вриштао. Пошто су Никси два пута пали крајем треће четвртине, Рендл је узвратио пас, који је прогутао Тајлер Херо и довео до брзог шампионата.

Упркос Бареттових 30 поена у првом полувремену, Хит је водио са 65-55 у првом полувремену. Док је публика навијала за његово име, Барет је закопао троструки поен у последњим секундама утакмице, али су Никси и даље заостајали 10.

Никси су повели са 10-0 пре него што су заостали за Хировим шутем за три поена. Херо је завршио са 25 поена, а Батлер има 23.

Затим је Рендал тврдио да није знао да је Роуз имала рецидив и да није знао тачно Грајмсово стање, и наставио је да остане у мраку на Црни петак.