април 19, 2024

НФЛ плеј-оф 2023. АФЦ, рунда НФЦ првенства: Како гледати информације

Синсинати Бенгалси против Канзас Сити Чифса у недељу, 29. јануара, када се ова два тима сучељавају у Утакмица за азијско првенство већ другу сезону заредом. Време почетка је 18:30 ЕТ. У наставку погледајте додатне информације о томе како гледати данашњи меч.

комунициратидр: Распоред плеј-офа НФЛ-а за 2023 – наставак, датуми утакмица, распореди, ТВ мреже за конференцијска првенства и још много тога

Цинциннати Бенгалс

Јое Бурров Синсинати Бенгалси су се после неког времена вратили у АФЦ шампионат Прошле недеље су победили Бафало Билсе са 27-10. Не само да је Синсинати победио Бафало 412-325 него и они Доминирајте у игри трчања 172 регала на 34 колица. Буроу је завршио 23 од 36 за 242 јарда додавања и два тачдауна у победи.

ин Седите са НБЦ Спортс Мариа Таилор На слици испод, трећа година КБ одражава раст Синсинати Бенгалса у протеклој години и говори о извору његовог самопоуздања.

Синсинати је био Пет победа у плеј-офу у последње две годинеОва цифра је половина свих победа Бенгалаца у историји франшизе. Ако Бенгалси савладају Чифсе у недељу, постаће тек девети тим који ће поновити наступ на Супербоулу годину дана након пораза.

Повезан: Бенгалци су сада фаворизовани у односу на Чифсе у утакмици АФЦ шампионата

Када су Синсинати Бенгалси последњи пут наступили на Супербоулу?

Синсинати се последњи пут појавио на Супербоулу прошле године на СоФи стадиону када су Бенгалси пали са 23-20 од ЛА Рамса.

Повезан: Бенгалс Супер Бовл историја: Када је Синсинати последњи пут освојио Супер Боул?

Кансас Цити Цхиефс:

Патрицк Махомес и Кансас Цити Цхиефс Џексонвил је прошле суботе победио Јагуарсе са 27-20 како би се пласирали на свој пети узастопни меч за првенство АФЦ-а. Махомес је претрпео а Скочног зглоба Угануће у првој четвртини, али се вратио у другом полувремену и завршио 22 од 30 за 195 јарди и два тачдауна, пропуштајући само 13 партија. Тренер главе Анди Реид Похвалио је флексибилност петогодишњих квотербекова после утакмице.

READ  Дерик Вајт из Селтикса побеђује у 6. утакмици на Буззеру: Како је Бостон изнудио утакмицу 7 против врелине у финалу источне конференције

„Он је тешко дете“, рекао је Рид преко Пита Свинија из арровхеадприде.цом. „Желео је да буде тамо. Желео је да буде конкурентан, и то је признање њему и његовој конкурентности.

Канзас Сити је пао са 27-24 од Бенгалса у њиховом сусрету у 13. недељи ове сезоне и у утакмици АФЦ шампионата прошле године.

Повезан: НФЛ плеј-оф 2023. АФЦ, Распоред рунди НФЦ првенства – датуми, време почетка, како гледати / информације о стримингу уживо за недељне утакмице

Када су Канзас Сити Чифси последњи пут наступили на Супербоулу?

Последњи наступ Канзас Ситија на Супербоулу у сезони 2020. био је на стадиону Рејмонд Џејмс где су Чифси поражени од Тампа Беј Баканирса резултатом 31-9.

Повезан: Историја Цхиефс Супер Бовла: Када је последњи пут Канзас Сити освојио Супер Боул?

Како гледати утакмицу Синсинати Бенгалс против Канзас Сити Чифса:

• где: Арровхеад стадион у Канзас Ситију, Мисури
  • када: Недеља 29. јануар
  • Почетно време: 18:30 ЕТ
  • ТВ канал: ЦБС

Када се игра Синсинати Бенгалси против Канзас Сити Чифса?

Почетак утакмице је 18:30 по источном времену.

Синсинати Бенгалс против Канзас Сити Чифса – 18:30 ЕТ на ЦБС-у

Повезан: Шта треба да знате о Супер Боулу 2023: датум, локација, информације о учинку на полувремену и још много тога