април 24, 2024

Пацкерс вс Беарс Поинтс: Ажурирања уживо, статистика меча и најзанимљивији детаљи меча НФЦ Нортх у 'Фудбалу у недељу увече'

Пацкерс вс Беарс Поинтс: Ажурирања уживо, статистика меча и најзанимљивији детаљи меча НФЦ Нортх у ‘Фудбалу у недељу увече’

На крају прве половине другог издања „Фудбал у недељу увече“, Грин Беј Пекерси воде свог ривала у дивизији Чикаго Берсе са 24-7.

Оба тачдауна Грин Беја дошла су захваљујући Арону Џонсу, који је био релативно неумешан у офанзиву прве недеље тима. Тренер Пекерса Мет Лафлер рекао је да ће му бити приоритет да добије више додира са Џонсом и Еј Џеј Дилоном ове недеље, и свакако јесте. у првом полувремену. Џонс је завршио утакмицу са седам кампања и три хватања за укупно 92 јарда и резултатом од два, док је Дилон додао 10 кампања за 31 јарду и повукао велики део табле из једанаестерца у задњу страну. Нови примачи Грин Беја, од којих је сваки патио прошле недеље, додали су позитивне резултате у игри додавања.

Чикаго је кратко повео након што је Џастин Филдс водио кампању за постизање голова у првом поседу утакмице. Дејвид Монтгомери је имао више успеха са лоптом него на Беарс Слопу пред 49 играча прошле недеље, али Чикаго једноставно није много играо у првом полувремену. Медведи су остварили по три гола у сваком од своја наредна три поседа након што су Фиелдс успели да слете у првој вожњи, а до тренутка када су вратили лопту у свом последњем делу полувремена, Пекерси су се кладили са резултатом од три предности.

Хоће ли се Пацкерси држати победе или ће се Медведи изненада вратити на пут? Сазнаћемо ускоро. У међувремену, држите га затвореним за наш блог уживо током остатка вечери док вас ажурирамо са статистиком, резултатима и функцијама.