УСВНТ против Чешке – 2022. Шепелевс куп, који је представила Виса
место: Спортски парк здравља Карама; Карсон, Калифорнија
Званично време почетка: 20:08 ПТ / 23:08 ЕТ

Почевши од КСИ против Чешке: 18-Кејси Марфи, 5-Кели О’Хара (капетан), 6-Морган Гутраат, 9-Малори По, 11-Софија Смит, 12-Терна Дејвидсон, 15-Алана Кук, 16-Роуз Лавел, 17-Енди Саливан, 19- Емили Фокс, 20-Катарина Макарио

Доступне замене: 1- Алиса Нахер, 2-Тринити Родман, 3-Линн Вилијамс, 4-Беки Сауербрун, 7-Ешли Хеч, 8-Софиа Хуерта, 10-Јаилене Ховелл, 13-Ацхилле Санцхез, 14-Емили21- Аубреи Кингсбури 22 Цхристие Мевес 23 Маргарет Пиерце

белешке из игре | Пет ствари које треба знати – Чешка Република

• УСВНТ почетни максимални бројеви КСИ (укључујући овај меч): О’Хара (149), Гаутрат (88), Лавел (69), Пугх (68), Давидсон (46), Саливан (23), Макарио (13), Смит (11), Фок (9), Цоок (5 )), Марфи (3).
  • КСИ има просечну почетну старост од 25,55 година и најмлађа је стартна постава у САД од 5. априла 2018, када је постава УСВНТ против Мексика у просеку имала 25,2 године и друга најмлађа стартна постава икада користи се за амерички Куп Шепелевес.
  • Почетна постава у просеку има 43 утакмице по играчу са О’Хара (149) и он је најискуснији играч у стартној постави са Гутратом (88) и следећи играч у постави по броју утакмица. Пет играча – Макарио (13), Смит (11), Фокс (9), Кук (5) и Марфи (3) – имају мање од 15 утакмица.
  • бранилац Келли О’Хара Она ће предводити Сједињене Државе по други пут у каријери – и први у својих 100 годинаи Утакмица за прославу шешира 2017. – постављена на 149и Међународни наступ УСВНТ-а. О’Хара је одиграо скоро три пута више утакмица са остатком линије одбране и постаће први играч који ће играти у сваком издању СхеБелиевес Цуп-а, пошто се сада појавио на турниру сваке године од његовог почетка 2016.
  • Голман Кејси Марфи Она ће зарадити своју трећу капицу јер почиње трећи пут заредом у УСВНТ. 25-годишња Марфи је дебитовала за УСВНТ 27. новембра у победи САД од 3-0 над Аустралијом у Сиднеју, и остварила је одличан учинак од осам одбрана пошто је постала тек седми голман у историји УСВНТ који је добио чист гол. у својој првој корици.
  • Морган Гутраат (бивши Брајан) зарадиће јој 88и Цап док је дебитовала у УСВНТ од 10. новембра 2019, када је почела, играла је 63 минута и постигла гол у победи Сједињених Држава над Костариком од 6-0. Ово ће бити њена прва УСВНТ игра за 830 дана и први Гутрат који ће играти под њеним венчаним именом.
  • Маллори Бог Зарадићете 68и Плафон њене каријере када је започела своју четврту каријеру у САД од септембра 2021. Пугх је био изједначен са Роуз Лавел у постизању највише голова било које играчице у списку Шепелс купа САД са 18 интернационалних голова у каријери поред 20 асистенција. Последњи гол за Сједињене Америчке Државе дала је 3. октобра 2019. када је постигла гол у 76. минуту.и Минута против Јужне Кореје.
  • Софија Смит Зарадићете то 11и Кап је започела своју трећу УСВНТ каријеру и прву од 26. октобра 2021. против Јужне Кореје. 21-годишња Смит је најмлађа играчица у овој стартној постави и има један гол у претходних 10 утакмица, које јој је дебитовала против Парагваја 21. септембра у Синсинатију.
  • Терна Давидсон То ће јој бити девето узастопно да зарађује 46и Капа је генерално за УСВНТ. Са 23 године, Дејвидсон је трећи најмлађи играч у овој стартној постави, али је играо пети по броју интернационалаца и одиграо је свих осим 47 минута мечева за УСВНТ у последњих осам мечева, који датирају још од олимпијског полуфиналног меча против Канада. .
  • Алана Цоок Она ће освојити свој пети наступ за САД пошто ће дебитовати на СхеБелиевес купу. Кук, која ће играти трећу узастопну утакмицу за УСВНТ као квотербек заједно са бившим саиграчем Дејвидсоном, играла је пуних 90 минута у свакој од своје претходне четири утакмице, помажући Сједињеним Државама да освоје три чиста гола.
  • Росе Лавелл Она ће наступити на свом петом СхеБелиевес купу, пошто је дебитовала на међународном турниру 2017. Лавелле би требало да заради својих 69и кап и дипломирао је на снажној кампањи 2021. у којој је постигао највиши професионални ниво у гЕјмс је одиграо (22) минута (1411) голова (5) и асистирао (5).
  • Анди Сулливан Зарадићете то 23Истраживање и развој Ограничите оно што ће бити њен шести почетак у последњих седам утакмица УСВНТ-а. Саливан, која је 2020. године учествовала у само једној утакмици, 2021. године учествовала је у шест мечева са Сједињеним Државама са пет учешћа, током којих је постигла два и један гол. Ово ће бити Саливанов први – и први – наступ на СхеБелиевес Цупу од 2018. године.
  • Емили Фок Она је спремна да почне трећи узастопни старт и заради укупно девето место за УСВНТ. Фокс, која је проглашена за „жену меча“ у ремију САД-а 1-1 са Аустралијом за завршетак кампање 2021. године, дебитоваће на СхеБелиевес Цуп-у јер ће се надовезати на снагу 2021. јер је одиграла пет наступа за УСВНТ.
  • Цатарина Мацарио доћи ће до 13и Наступ и почетак седме каријере за УСВНТ. 22-годишња Макарио почела је прву утакмицу САД на Шиплајф купу 2021. против Канаде и постигла је три гола и једну асистенцију у својих 12 мечева 2021. године.
READ  Тренер државе Мисисипи Мајк Лич хоспитализован због "личног здравственог проблема"