март 29, 2024

Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

76ерс вс. Рапторс резултат: Ажурирања уживо док Џоел Ембијд и Џејмс Харден воде Филаделфију против Торонта у 2. мечу

Са само 48 сати до краја између Игре 1 и 2, Торонто Репторси су морали да изврше нека велика прилагођавања да би се надали да ће изједначити своју серију са првим кругом против Филаделфија 76ерса и избећи пад у рупу 0-2. Због чињенице да је звезда у успону Скоти Барнс изостављен у овом мечу, ствари ће за Репторсе бити много теже него у првом мечу. 76ерси, са друге стране, желе да понове суботњу прву утакмицу на што више начина како би у трећој утакмици остварили предност од 2-0 преко границе. Док су Репторси напредовали после једне четвртине игре, 76ерси су доминирали у другој четвртини и преузели двоцифрено вођство у првом полувремену.

76ерси су своју серију у првом колу отворили великом победом Репторса резултатом 131-111, у великој мери захваљујући сјајном учинку Тајриза Масија. Макси је у Филаделфији постигао 38 поена. Одличну помоћ су му пружили и Џоел Ембијд (19 поена, 15 скокова), Џејмс Харден (22 поена, 14 асистенција) и Тобијас Харис (26 поена, шест асистенција). Торонто је гледао преко врха већину прве утакмице. Паскал Сиакам је предњачио код Репторса са 24 поена и седам асистенција, а ОГ Ануноби је додао 20 поена и седам скокова, али на крају њихова комбинована производња није била довољна. Видећемо да ли ће се то променити вечерас.

Пратите испод за ажурирања уживо из игре 2 између 76ерса и Репторса.

READ  Шефови, НФЛ свет збуњен одлуком 49ерса у продужетку у Супербоулу 58 - НБЦ Спортс Баи Ареа и Калифорнија