март 28, 2024

Гризлиси су свирали постсезонску химну док су лупали... Дрејмонду Грину и Стивену Карију се свидело

Гризлиси су свирали постсезонску химну док су лупали… Дрејмонду Грину и Стивену Карију се свидело

Голден Стејт Вориорси су ушли у полуфинале пете утакмице полуфинала Западне конференције са резултатом 3-1, са шансом да заврше рунду плеј-офа за Мемфис Гризлисе.

пре могућег ланца ближе, Степхен Цурри Кендра Ендруз је дала увид у начин размишљања Голден Стејта рекавши:

„Идите са овим триком! То је наш план.“

„Воо Тхат Трицк“ је песма репера рођеног у Мемфису Ал Капонеа. Представио га је и Теренс Хауард у „Хустле & Флов“. Од тада је постала незванична химна Гризлија који се свирају на ФедЕкФорум-у током касних утакмица.

Нажалост за Цурри & Цо. Утакмица није ишла по плану. Гризлиси су погодили 134-95 да би избегли дисквалификацију.

Мемфис је побегао са терена, постигао 77 поена у првом полувремену, други највећи у плеј-офу икада за било који тим који се суочава са елиминацијом, док су Вориорси сакупили 50 поена.

Домаћи нису посустајали ни у другом полувремену. Напредовали су за чак 55 бодова – други највећи напредак у било ком тренутку у односу на плеј-оф у последњих 25 година.

Победа Гризлија од 39 поена највећа је победа за било који тим у овој постсезони.

Крајем четврте четвртине, домаћа публика се радовала док је песма пролетела ареном. Упркос беспомоћности, Кари и Драимонд Греен Изгледа да ужива у химни.