април 19, 2024

Играч Мајами Хита Кајл Лоури одлази са повредом тетиве.  4 режима игре у ваздуху

Играч Мајами Хита Кајл Лоури одлази са повредом тетиве. 4 режима игре у ваздуху

Атланта – Мајами Хит плеј Киле Ловри Он је повредио леву тетиву у трећој четвртини победе Хокса од 111-110 у трећој утакмици у петак увече.

Могао је само да гледа са клупе како Атланта, носилац 8. у Источној конференцији, елиминише двоцифрен заостатак и изједначи 2-1 са 1. рангираног Хита у серији која је боља од седам у првом колу. .

„Узнемирен сам што сам престао“, рекао је Ловри за ЕСПН док је излазио из Стејт Фарм арене после утакмице са приметним храмом.

Ловри је за ЕСПН рекао да планира да се подвргне нон-стоп третману пре четврте утакмице у недељу. Када су га питали да ли је због повреде можда промашио у било ком тренутку док је серија одмицала, он је одбацио сваку забринутост.

„Не, ја сам Волверине“, рекла је Лори уз искосани осмех, мислећи на лик из стрипа Кс-Мен познатог по својим надљудским моћима исцељења.

Ловри је испао са 1:59 до краја у трећој четвртини, а Хит је имао 13 поена предности. више не.

Хокси су у четвртфиналу завршили са резултатом 6-1, а затим су у четвртом савладали Мајами са 34-25 и запечатили ситуацију са поставом од три бека. Тра Иоунг (10 од његова 24 поена на 4. месту), Богдан Богдановић (Девет од његових 18 поена на четвртом месту) и Диллон Вригхт (Пет од његових 13 поена у четвртом).

„Све што сада знам је да је то њена тетива“, рекао је тренер Хеата Ерик Споелстра после утакмице на питање о Лоурију. „Али не знам колико је то озбиљно и сазнаћемо више сутра.

READ  Зек Вајтклауд опрашта водитељу ЕСПН-а због неосетљиве шале: „Носим име свог деде“

Ловри је имао само шест поена у 2 за 7 асистенција и пет асистенција у 3. утакмици, али је постигао најбољи тим плус минус плус 18 за 23 минута колико је био на терену.

Хит је имао 25 асистенција у првих 31 коша у прве три четвртине (80,6%), али је асистирао у само пет од 10 голова из игре у четвртој четвртини са Лоуријем док се напад Мајамија претворио у неколико шутева у даљ.

„Знам да волимо овог типа као нашег главног телохранитеља“, рекао је. Јимми Бутлер, који је имао 20 поена, 10 скокова и осам асистенција, али је пропустио 3 потенцијалне победе на мечу. „Ако је он са нама, ииппее-ки-иаи. Ако није, неко мора да уђе и уради своје.

„То је веома тешко урадити. Али имамо довољно у овој свлачионици да покушамо да изнесемо оно што Кајл ради. Он ће добити третман и видећемо где је.“