март 29, 2024

Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

Карипске краљице се боре против Србије у Пољској

Лос Цариббеан Куеенс Изгубивши од олимпијског шампиона, Америка У првој утакмици реванша, меч је прошао четири сета (21–25, 25–19, 25–20 и 25–14). Светско првенство у одбојци за жене Слави се у Пољској и Холандији.

У другом мечу доминиканци ће се суочити са браниоцима титуле света. Србија Утакмица је заказана за 13:00 (доминиканско време) на приближном почетку ове друге фазе догађаја.

Александра Фронти, Андреа Дру и Келси Робинсон дале су 17, 15 и 15 поена за северноамерички тим који предводи Кирч Кроли.

Кала Гонзалес је предводио доминикански сет са 17 поена, а пратили су га Браелин Мартинез (12), Јонкара Би и Џенерик Мартинез са по 11.

„Лас Рејнас“ је изгледао добро у првом сету меча, уз течну игру захваљујући добром пријему и снажним нападима Брајлина Мартинеза и Кала Гонзалеса, што је омогућило доминиканском тиму да освоји први сет.

Од тог тренутка, Северноамериканци су надокнадили своје губитке и доминирали над Креолима, освојивши наредна три сета заредом и задржали победу од 5-1. Доминикански тим је сада нерешен на 3-3.

Тешка посвећеност Србија

Доминиканска Република је домаћин реванш утакмице ове среде са почетком у 13:00. СрбијаАктуелни шампион догађаја.

Тиму Србије (6–0), непораженом на такмичењу и водећим у Групи Ф са 17 поена и два пораза, било је потребно пет сетова да победи Бугарску у другом мечу првог меча. потребан.

Бошковић и Буша су двојица најбољих

Напад Српкиње до сада је предводила Дијана Бошковић са 108 поена (95 скокова, седам блокада и шест асова) против Бјанке Бузе и 57 поена (45 убистава, шест блокада и шест асова).

READ  Зима 2022/23 - Ер Србија

„Лас Рејнас“ је тренутно шести у групи са три победе и 11 бодова.

Тајланд спада у Канаду

У првом мечу Групе Ф дана, тим Канаде је победио Тајланд у четири сета (25–19, 25–21, 23–25 и 25–22). Цариббеан КуеенсЗато што спречава тајландске тимове да падну даље на ранг листи, коштајући земљу кључне утакмице против Канаде.