април 18, 2024

Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

Каубоји против Буканирса: Дак, Далас доминира Брејдијем, Тампа води

Дивљи круг НФЛ Квалификације су завршене у понедељак са Дуцк Пресцотт анд тхе Даллас Цовбоис доминирати Том Бради анд тхе Тампа Баи Буццанеерспобедивши 31-14.

Прескот је имао најбољи учинак у плеј-офу у каријери да би забележио победу. Бацио је четири тачдауна и јурио за још један док је додао 305 јарди.

У међувремену, Брејдијев напад и Буканири су се борили да крену целу ноћ. Задржали су се до последње утакмице треће четвртине, када је Брејди завршио само 35 од 66 додавања за 351 јарду и два тачдауна и бацио скупо пресретање у енд зону у првом полувремену.

Каубоји ће иступити и преузети Сан Францисцо 49ерс На турнеји Дивисионс (недеља, 18:30 ЕТ на ФОКС-у).

Овде су биле најбоље представе!

Даллас Цовбоис 31, Тампа Баи Буццанеерс 14

Велика торба за дечаке

Вита Виа Тхундер је донео треће место и отпустио Прескота да би приморао Каубоје на три и аут за њихову другу узастопну вожњу и отворио утакмицу.

Каубоји постижу први

Након што су оба тима постигла 3-и-аут у сваком од својих првих и других поседа, Далас је коначно успео да помери лопту у својој трећој вожњи. Неке представе Мицхаел Галлуп И Тони Полларду комбинацији са грубом казном за додавање, наместио је Прескотов ТД пас од 22 јарде. Далтон Шулц.

Међутим, ПАТ који је уследио је отишао широко, сачувавши вођство Даласа од 6-0 у првом.

Руннин’ Рацхаад

Вхите Расхад Направио је неколико скокова како би помогао Буцима да коначно ухвате први у својој трећој вожњи.

Том Махомес?

45-годишњи КБ направио је игру која подсећа на Кансас Цити Цхиефс звезда, повежи се са Цхрис Гоодвин на пролазној лопати за добитак од 11 јарди.

READ  Даррицк Халл се нада да ће ући у Пхиладелпхиа Пхиллиес

Бради Керсеид

Неколико тренутака након што је емитовање показало графикон који показује да Брејди није пресрео црвену зону од када се придружио Пиратима 2020. године, бацио је пресретање. Бради росе Јарон Керсе У енд зони где је изгледало као да покушава да избаци лопту ван терена.

Напад патке

Након четвртог напада и поготка са линије од 1 јарда, Прескот је задржао лопту за себе приликом лажне предаје и спровео једанаестерац у енд зону да би постигао погодак.

Али, Бретт Махер Поново је промашио ПАТ, задржавши вођство Каубоја на 12-0 са нешто више од шест минута до краја друге четвртине.

Дуцк ставља све на треће место

Захтевајући шест јарди да би постигао први, Прескот је кренуо и планирао повећање од 10 јарди како би Каубоји могли да се крећу до краја првог полувремена.

Дуцк то Далтон за Далласов трећи ТД

Каубоји су контролисали цело прво полувреме, проналазећи Прескота Шулца поново у енд зони са 11 јарди.

Једина ствар коју нису контролисали била је игра ногом. Махер Бутт је промашио трећину, држећи Каубоје на 18-0 на полувремену.

Галлуп Ј до резултата

Каубоји су поново постигли гол, постигавши четири узастопна трчања са тачдауном док су постигли гол у првом поседу другог полувремена. Прескот је пронашао Галупа у задњем делу енд зоне за свој трећи тачдаун пас у игри. Чинило се да ће Галуп изаћи ван граница свог пријема, али је ревизија повратка потврдила његову одлуку.

Међутим, Махер је пропустио свој четврти ПАТ вечери, држећи утакмицу на три поена предности од 24-0 са скоро 10 минута до краја треће четвртине.

READ  Отварање серије Метс-Националс 3. октобра је одложено

Буцс је последњи постигао

Пронашао је Брејдија у, можда, последњој НФЛ утакмици за оба играча Јулио Јонес дуж стране крајње зоне за тачдаун да би коначно стигли до Пиратеса на плочи. Тампа није успела да реализује конверзију за два поена, остављајући их са три поена предности при 24-6 на крају треће четвртине.

Далас иде за њега на четврто место…и постиже гол

Са Махером који се мучио да направи ПАТ, Каубоји су одлучили да га нападну на четвртом низу од линије Буццанеерса од 18 јарди. И одлука се исплатила, открио је Пресцотт Сир Ламб Широко отворен за исход.

Ох, и Махер Бутт је овога пута успео да постигне резултат 31-6.

Добиј диплому касно

Брејди је открио да се радује што ће је задржати поштовање Цам Пратт За пад прстију непосредно пре двоминутног упозорења. Такође је у контакту са Мике Еванс за конверзију за два поена која је довела до 31-14.

Добијте ударац у страну

Било је то премало, прекасно за Тампу, који је одмах након двоминутне опомене повратио ударац са стране. То је тек четврти пут ове сезоне да се тим опоравља од пенала. Еванс је у следећој игри срушио потенцијални пас за ТД, а Буцс су преокренули лопту пре него што су Каубоји побили сат.

Добијте више од Националне фудбалске лиге Пратите своје фаворите да бисте добијали информације о играма, вестима и још много тога