март 28, 2024

Лос Анђелес Ремс победили су Синсинати Бенгалсе и освојили Супербоул након што је ВР Одел Бекам млађи (колено) нокаутиран

Енглевоод, Калифорнија – Будућност Лос Анђелес Рамса Оделл Бецкхам Јр. Он је доживео повреду левог колена у 3-минутној утакмици без играња, 50 секунди до краја друге четвртине Супербоула ЛВИ у недељу против Синсинати Бенгалса и није се вратио.

Бекам је трчао ка десној страни терена на раскрсници, али је изгледало као да му се лева нога заглавила у трави. Испустио је пас од везисте Маттхев Стаффорд Ухватио је леву ногу док је пао на траву.

Офанзива Ремса је била мука након што су изгубили Бекама, пре него што је Стафорд на крају осмислио победничку кампању у четвртој четвртини победом Лос Анђелеса са 23-20.

Бекам је скинуо кацигу на земљи и брзо су га погледали тренери на терену пре него што су му помогли. Накратко је прегледан у медицинском шатору поред овнова пре него што је отишао у свлачионицу.

Наведено је као упитно за повратак на полувремену. Са мање од пет минута до краја треће четвртине, Ремс је званично пресекао Бекама.

Бекам, кога су Ремси потписали након што су га Кливленд Браунси пустили средином сезоне, имао је пријем на 52 јарда. Постигао је свој први тачдаун у Лос Анђелесу када је победио Мике Хилтон У десном углу енд зоне за резултат од 17 јарди.

Према ЕСПН Статс & Информатион Ресеарцх, Стафорд је био 2 од 6 за 25 јарди и пресретање у првом полувремену након што се Бекам повредио. Почео је 10 од 12 на 140 јарди и два тачдауна, један за Бекама.

Након спорог почетка каријере у Рамсима, Бекам је успео да прође после сезоне. У три плеј-офа НФЦ-а, постигао је 19 голова уз 23 гола за 236 јарди и тачдауна, за 31 јарду. То је било друго после цоопер цуп У пријемима и трговима.