април 26, 2024

Монти Вилијамс из Финикс Санса каже да је контраст слободних бацања у поразу у четвртој утакмици од Њу Орлеанс Пеликанса нешто што „морате да погледате“

Њу Орлеанс – Тренер Финикс Санса Монти Вилијамс имао је неке категоричне изјаве о менаџменту након што су Њу Орлеанс Пеликанси одвели четврту утакмицу са резултатом 118-103 у недељу у првом колу уз нерешен резултат 2-2.

Пеликанси су извели 42 слободна бацања за 15 Санса, а разлика је била 17-2 у првом полувремену. Санси су позвани за још 12 фаулова у класичном физичком плеј-офу.

„Можете га исецкати како год желите“, рекао је Вилијамс. У физичком плеј-офу, [the disparity] Предивна. Тренери не би требало да улазе у микрофон и да се осећају као да ће им одрубити главу због тога што говоре истину.“

План игре Пеликанса је био да тестира унутрашњи део Сунса, и Брандон Инграм И Јонас Валанциунас Комбиновано за 21 слободно бацање. Инграм је завршио са 30 поена и постао први играч Пеликанса у историји тима који је постигао 30 или више у три узастопна плеј-офа. Валанчиунас се одбио након лошег резултата у мечу 3 и постигао 26 поена уз 15 скокова.

Пеликанси су убацили 46 удараца, али су Санси 41.

феникс чувар Цхрис Паул Није отишао у низ грешака након што је 14 пута прошао у своја прва три меча. Остао је без голова у четвртој четвртини, пошто је био доминантан у серији, и изједначио своју плеј-оф каријеру са само четири поена укупно.

Није да не нападамо кош“, рекао је Вилијамс. „Надмашили су нас; заслужили су да победе. То је разлика у слободним бацањима коју морате да погледате… тешко је [to] Прогутати.“

Павле је рекао своје.

„То је као стара НБА, зар не?“ Павле је рекао. „Једном сам питао судију: ‘Да ли играмо у старој или новој НБА? „Имао сам срећу да играм у оба, само морамо да знамо који ће то бити.

READ  Извори су рекли да Тексашани потписују двогодишњи уговор са ВР Робертом Воодсом

Тренер Пеликанса Вили Грин рекао је да његов тим има менталитет да жели да уђе у боју и у линију слободних бацања.

„Били смо агресивни… они су контролисали боју у последњој утакмици“, рекао је Грин. „Добио је 64 у боји. Тако да смо знали да морамо боље у тој области.“

Пеликанси су променили стратегију касно у утакмици против Пола. Уместо да се ослања на стратегију промене која ће му ускратити вођство које је у великој мери пропало у серији, Грин је наредио свом тиму да закључа Пола у четвртој четвртини. Пол је направио четири од својих 11 асистенција у четвртој, али је очигледно узимање лопте из његових руку било ефикасно.

„Уморан сам да слушам о његовом рушењу рекорда током четврте четвртине“, Пеликанска гарда ЦЈ МцЦоллум Рекла је. „Он само приписује заслуге за нашу одбрану. Посебно нашу снагу. Али такође, то је пропала лига. Неће да изнесе сваки ударац. Али неке вечери ће направити много тешких удараца. Вечерас ће му промашити неке ударце које је он имао у последње три утакмице. Свака част нашој одбрани. .али је мој ред да не успем или промашим.”

Јосе Алварадо, неуглађени почетник бек који је већ стекао славу као одбрамбени штеточина, као да је изнервирао Пола својом одбраном целокупног притиска суда. Алварадо је приморао Пола на фаул 8 секунди и два пута украо.

Г. Пол, који обично преузима узде у четвртој четвртини, неколико пута је изгубио хладнокрвност од фрустрације. Направио сам велику грешку Херб Јонес – који је целу ноћ играо сјајну одбрану са три блока и два пута украо – потом је Пол имао техничку грешку. Алварадо индукција касније Аронов празник У техничкој грешци, такође, ритмична публика Смоотхие Кинг Центер-а скандирала је „нут, нут, јосие“ уз чувену мелодију „олеи, оле, оле“.

READ  Сем Дарнолд јак у финалном поразу регуларне сезоне од Рамса - НБЦ Спортс Баи Ареа и Калифорније

„Он је добро дете које игра чврсто“, рекао је Пол о Алвараду. „Он је стварно добар момак са енергијом. Бићу бољи у следећем мечу; морам да будем.“

Сунце је било без звезде Девин Боокер За друго такмичење заредом пошто се вратио после повреде тетиве коју је задобио у другој утакмици прошле недеље. Букер напредује у опоравку, али нема званичног временског оквира за његов повратак.

Без покера, напад Сунса би експлодирао. Након што су постигли 4 од 26 са тројкама у тешкој победи од 3 у петак, Санси су у недељу отишли ​​на само 7 од 27. Замена за Букера у стартној постави, Цам Јохнсонје само 6 од 19 у две утакмице.

„Не можемо да будемо забринути [Booker]„Очигледно нам је потребна бекгамон, али нисмо због тога изгубили утакмицу“, рекао је Вилијамс.

Ендру Лопез из ЕСПН-а допринео је овом извештају.