март 28, 2024

Најважнији догађаји Светског првенства 2022.: Фернандез и Португал победили Уругвај са 2-0

друга недеља од Светско првенство 2022 Понедељак је настављен са Португал пораз Уругвај 2-0 на стадиону Лусаил у Катару, а ми смо вас покрили са сваким моментом који морате видети од преокрета Групе Х на Фоксу.

Овом победом, Португал (2-0) је обезбедио узастопне победе у финалима Светског првенства по први пут од 2006. и пласираће се у осмину финала. С друге стране, Уругвај (0-1-1 ). Уручен му је први пораз на турниру.

рано, Гана Освојио је три бода после велике победе Јужна Кореја да пређе на друго место у групи Х. и на друго место у групи Г, Камерун Окупљени да цртају са СрбијаАнд тхе Бразил долити Швајцарска.

Можете гледати ову игру и Свака турнирска игра на ФОКС Спортс Фамили оф Нетворкс – Званични амерички партнер за емитовање на енглеском језику – ФОКС Спортс Апп и ФОКССпортс.цом. Можеш и ти Стримујте комплетне репризе утакмица бесплатно на Туби.

Ево најважнијих представа!

Португал 2, Уругвај 0

3′: Шта би могло бити!

Кристијано Роналдо Цо. није губио време постављајући тон овоме. Португал Вилијам Карваљо Гол је за длаку промашио овај рани ударац, који је ухваћен глатким додавањем Роналда са рамена.

18′: Забрањено!

Роналдо је – пошто је у претходном мечу са Португалом постао први играч који је пет пута постигао гол на Светском првенству – имао још једну прилику да стави свој тим на таблу добро изведеним слободним ударцем, али је одбијена.

32′: загревање

Међутим, Уругвај је имао златну прилику да преузме скоро пола сата Родриго Бентанцоурт Није успео да се повеже након што је спасао чудовиште од португалске гарде Диого Цоста.

READ  Резиме зимских састанака у Астросу 2022

54′: Гол!

Бруно Фернандез Он је довео Португалију у вођство од 1-0 на граници од једног сата. Гол је првобитно био за Роналда.

Португалац Бруно Фернандез постиже гол против Уругваја у 54. минуту

75′: Тако близу!

Уругвај је наставио да се бори са Португалом на почетку другог полувремена. Маки Гомез Умало је закомпликовао ствари у 75. минуту, али је његов ударац погодио десну стативу.

Уругвај је био немилосрдан са својим покушајима касно на утакмици, погодивши још два неуспешна шута у наредна четири минута, када се ствари приводиле крају.

82 ‘: Народни играч

Португал је направио неколико замена касно на утакмици, укључујући Гонзало Рамос Проверите Роналда.

90′ + 3′: Двострука невоља

Португал је наставио да притиска Уругвај пред крај другог полувремена.

Фернандеш је реализовао закашњели пенал у надокнади времена и довео Португалију у вођство од 2-0.

90′ + 9′: Нема излаза

Фернандез је синоћ замало додао и трећи гол у последњим тренуцима меча у понедељак, али је његов ударац погодио леву стативу. На крају, Португал је побегао са 2-0 захваљујући сјајним потезима Фернандеза.

Опширније Светски куп:

Погледајте цео распоред Светског првенства и како да гледате сваки меч уживо овде.

Добијте више од ФИФА Светског првенства 2022 Пратите своје фаворите да бисте добијали информације о играма, вестима и још много тога