април 25, 2024

НБА Алл-Стар утакмица 2022: Ја Морант осрамотио је такмичење у закуцавању са два смешна турнира у првом полувремену

УСАТСИ

Потребна је посебна врста спортиста да бисте се истакли међу најбољим спортистима на свету, али управо то се дешава Мемпхис Гриззлиес стражарска тачка Ја Моранте Учинио је то у првом полувремену НБА Ол-стар утакмице у недељу увече. У свом Алл-Стар дебију, Морант је бацио два луда закуцавања која су демонстрирала вертикални скок и креативност нове звезде 6-3.

Први је дошао на лубе из Атланта Хавкс стражарска тачка Тра Иоунг. Морант је долетео низ пролаз, извијајући своје тело у ваздуху да баци обрнути џем на крају са главом практично на ивици.

Следећи гем је уследио касно у другој четвртини, када је Јанг поново пронашао Моранта, овог пута са пола терена. Ухватити лопту и поново је угурати у кућу није било довољно за Моранта, па је одлучио да заврши пуних 360 у ваздуху у једном од најневероватнијих тренутака ноћи.

Урањање је било посебно приметно након катастрофалног такмичења у закуцавању од претходне ноћи, пошто су такмичари у комбинацији постигли 28 процената (7 према 25) у покушајима роњења. У првом колу. Било је то прво НБА такмичење у закуцавању од 2001 Ниједно закуцавање није добило савршен резултати убрзо су га многи на Твитеру назвали „најгорим такмичењем у закуцавању икада“, са сличним хештегом који је био у кругу.

Непотребно је рећи да је Морант брзо пустио да сви заборавимо на њега Разочарење у суботу увече Са своја два лагана закуцавања у првом полувремену. На његову несрећу, његов тим Дурант није успео да победи у недељу увече, Изгубио 163-160 од Леброна. На средини сезоне, Морант је у просеку постизао 26,8 поена, 6,9 асистенција и 4,5 скокова по утакмици, док је изненађујуће Гризлисе водио до рекордних 41-19 и био на 3. месту Западне конференције.

READ  Замка за руке - Деца трче са лоптом за голф Џона Рема на 18. рупи на УС Опену