април 25, 2024

Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

НФЛ плеј-оф 2023. АФЦ, рунда НФЦ првенства: Како гледати информације

Синсинати Бенгалси против Канзас Сити Чифса у недељу, 29. јануара, када се ова два тима сучељавају у Утакмица за азијско првенство већ другу сезону заредом. Време почетка је 18:30 ЕТ. У наставку погледајте додатне информације о томе како гледати данашњи меч.

комунициратидр: Распоред плеј-офа НФЛ-а за 2023 – наставак, датуми утакмица, распореди, ТВ мреже за конференцијска првенства и још много тога

Цинциннати Бенгалс

Јое Бурров Синсинати Бенгалси су се после неког времена вратили у АФЦ шампионат Прошле недеље су победили Бафало Билсе са 27-10. Не само да је Синсинати победио Бафало 412-325 него и они Доминирајте у игри трчања 172 регала на 34 колица. Буроу је завршио 23 од 36 за 242 јарда додавања и два тачдауна у победи.

ин Седите са НБЦ Спортс Мариа Таилор На слици испод, трећа година КБ одражава раст Синсинати Бенгалса у протеклој години и говори о извору његовог самопоуздања.

Синсинати је био Пет победа у плеј-офу у последње две годинеОва цифра је половина свих победа Бенгалаца у историји франшизе. Ако Бенгалси савладају Чифсе у недељу, постаће тек девети тим који ће поновити наступ на Супербоулу годину дана након пораза.

Повезан: Бенгалци су сада фаворизовани у односу на Чифсе у утакмици АФЦ шампионата

Када су Синсинати Бенгалси последњи пут наступили на Супербоулу?

Синсинати се последњи пут појавио на Супербоулу прошле године на СоФи стадиону када су Бенгалси пали са 23-20 од ЛА Рамса.

Повезан: Бенгалс Супер Бовл историја: Када је Синсинати последњи пут освојио Супер Боул?

Кансас Цити Цхиефс:

Патрицк Махомес и Кансас Цити Цхиефс Џексонвил је прошле суботе победио Јагуарсе са 27-20 како би се пласирали на свој пети узастопни меч за првенство АФЦ-а. Махомес је претрпео а Скочног зглоба Угануће у првој четвртини, али се вратио у другом полувремену и завршио 22 од 30 за 195 јарди и два тачдауна, пропуштајући само 13 партија. Тренер главе Анди Реид Похвалио је флексибилност петогодишњих квотербекова после утакмице.

READ  Бил Беличик напушта Патриосе после 24 сезоне, кажу извори

„Он је тешко дете“, рекао је Рид преко Пита Свинија из арровхеадприде.цом. „Желео је да буде тамо. Желео је да буде конкурентан, и то је признање њему и његовој конкурентности.

Канзас Сити је пао са 27-24 од Бенгалса у њиховом сусрету у 13. недељи ове сезоне и у утакмици АФЦ шампионата прошле године.

Повезан: НФЛ плеј-оф 2023. АФЦ, Распоред рунди НФЦ првенства – датуми, време почетка, како гледати / информације о стримингу уживо за недељне утакмице

Када су Канзас Сити Чифси последњи пут наступили на Супербоулу?

Последњи наступ Канзас Ситија на Супербоулу у сезони 2020. био је на стадиону Рејмонд Џејмс где су Чифси поражени од Тампа Беј Баканирса резултатом 31-9.

Повезан: Историја Цхиефс Супер Бовла: Када је последњи пут Канзас Сити освојио Супер Боул?

Како гледати утакмицу Синсинати Бенгалс против Канзас Сити Чифса:

• где: Арровхеад стадион у Канзас Ситију, Мисури
  • када: Недеља 29. јануар
  • Почетно време: 18:30 ЕТ
  • ТВ канал: ЦБС

Када се игра Синсинати Бенгалси против Канзас Сити Чифса?

Почетак утакмице је 18:30 по источном времену.

Синсинати Бенгалс против Канзас Сити Чифса – 18:30 ЕТ на ЦБС-у

Повезан: Шта треба да знате о Супер Боулу 2023: датум, локација, информације о учинку на полувремену и још много тога