април 25, 2024

Оклахома вс Небраска резултат: ажурирања утакмица уживо, резултати колеџ фудбала и 25 најбољих НЦАА догађаја данас

6 Оклахома је скочила на вођство од 14-7 на крају прве четвртине над тимом из Небраске који је желео да да изјаву након што је Скот Фрост отпустио прошлог викенда. Соонерси су почели споро у игри додавања, али квотербек Дилон Габријел је изазвао провизију од 25 јарди да покупи Џалила Фарука и преузме вођство у односу на историјског кандидата.

Небраска је почела оптимистично, ходајући по терену 77 јарди, што је заокружило додавање квотербека Кејсија Томпсона ка Треју Палмеру. Међутим, одбрана Оклахоме се стабилизовала од три вреће написаног покушаја да се Цорнхускерси не повлаче. ДаСхаун Вхите, Јонах Лаулу и Јален Редмонд сви имају торбе за Соонерс.

Габријел је завршио само једно од своја прва четири додавања, али је повезан са његова следећа четири, укључујући дуги тачдаун до Фарука. Такође је кренуо у напад са тачдауном од 61 јарду након што је разбио одбрану Небраске која је оставила његов везни ред отвореним. Фарук, Дрејк Стопс и Марвин Мимс имају преко 20 јарди у првој четвртини.

Нека буде затворено овде уз ЦБС Спортс за резултате уживо, ажурирања, анализе и најзанимљивије делове из Оклахоме, Небраска.