април 16, 2024

Цовбоис Повер Цхаргерс Паст , 32-18

Наравно, Турпин је добио малу помоћ, посебно у нападу Каубоја у трчању и одбрани тима. Далас је јурио 115 јарди док су Рико Дудл и Малик Дејвис предводили напор, у просеку 3,4 и 4,6 јарди по ношењу, респективно. Насупрот томе, на другој страни лопте, одбрана је дозволила мање од 3 јарде по ношењу да би се појавили Цхаргери.

Све у свему, Лос Анђелес Каубојси су имали бољи учинак, 242 према 296, упркос томе што су одиграли 17 комада мање, захваљујући Турпиновом ватромету. Поред тога, одбрана је у целини имала два заузимања и три сака.

У борби за одлучивање ко ће бити резервни квотербек, Купер Раш је почео и координирао прве две серије тима. Али његова ноћ се завршила након што је извео 3 од 6 покушаја за 32 јарде и оценио пролаз од 66,0.

Тада је Вил Грир дошао на свој први посао пред сезону након што је прошле недеље седео са инфекцијом препона. Имаће пет поседа са којима ће радити у нападу, и изаћи ће почетком четврте четвртине након што је зарадио 98 јарди у 6 од 10 додавања за рејтинг од 92,9. Бен Динучи је добро завршио игру, извршивши два додавања за 4 јарде.

Безбедност Израел Мукуаму је показао своје присуство у уводној кампањи Цхаргерса са неколико лепих потеза против трчања пре него што је одабрао квотербека Еастон Стицка на линији Каубоја од 37 јарди. Далас није могао много да уради са поклоном, а Стеак се вратио право у следећи посед Лос Анђелеса додавањем од 41 јарду ка Џошуи Палмеру. На срећу, Каубоји су држали домаћи тим ван енд зоне, приморавши их да се смести у гол са 22 јарде.

READ  Виц Фангио, који је изашао као Долпхинс ДЦ, постао је главна мета Орлова

Тада је Турбина заузела централно место. Додат у списак у нади да ће донети мало сока специјалним тимовима, урадио је управо то, извео следећу тее на својој линији од 2 јарде, ударио у средину, секао са његове десне стране и натерао накнадну игру да надмаши једну. Сви у енд зону за ударац од 98 јарди и вођство Каубоја од 7-3.

Цхаргер је поново био у покрету, а Стицк је избегао јуриш и јурио 25 јарди у последњој игри првог фрејма да би свој тим ставио у линију од 18 јарди Каубоја на почетку друге четвртине. Две утакмице касније, Лос Анђелес је био у крајњој зони где је Палмеров екран са леве стране видео примача који је пролетео кроз одбрану Даласа и скочио преко гол-линије да би се Цхаргер вратио на врх.

Далас се одмах вратио, и то на старински начин – на паркету. У 12 играња, 69 јарди, Каубоји су девет пута истрчали лопту. Да, Раш се повезао са новајлићем Галеном Толбертом у трчању од 19 јарди, али Даудл је урадио прљав посао, носећи лопту седам пута на 34 јарда, последњи пут са скоком од 1 јарда у крајњој зони. Далас је тада отишао на два, а Раш је брзо бацио новајлија Џејка Фергусона у тајт енд и попео се са 15-13.

Али Каубоји су били далеко од краја у првом полувремену – или боље речено, Турбине није. Са 1:12 на сату, овога пута брзи возач је изблокирао ударац, избегао иницијалног нападача, кренуо са леве стране, пронашао линију на десној страни и онда поново погодио Џетсе све до циљне зоне за 86- повратак слетања у двориште.

READ  Рајан Фицпатрик прича причу иза своје слике без мајице у плеј-офу за рачуне | Буффало Биллс Невс | НФЛ

Одбрана Даласа се затим појачала када је Тристен Хил отео лопту са Стика и пао на његову руку да би Каубојима дао лопту на линији од 15 јарди Чарџерса са 46 секунди до краја четвртине. Овог пута, јуниорски бек Малик Дејвис одузео је почаст финалним трчањима од 8 и 1 јарду да би гостима донео још једну степеницу и предност од 29-10 у паузи.

Са онима на дну листе који се боре за своје животе у НФЛ-у, френетични резултати су се успорили у првом полувремену, што није изненађујуће. Чарџер је успео да трчи од 59 јарди у 13 утакмица крајем четвртине, али на четвртом и трећем у низу од 26 јарди у Даласу, Лос Анђелес је кренуо на то, да би одбрана Каубојса затворила врата када је Куандер Мослеи ушао у разбити потенцијални пас.

Баш као што се прва четвртина завршила бекством бека, тако је и трећа четвртина, иако овог пута у корист Каубоја, јер је Грир направио брејк за 9 јарди предности у четвртој и једној. Ово је на крају довело до покушаја са 35 јарди, Лирим Хајрулаху је поделио врхове и повећао резултат на 32-10.

Тиме је Грирерова ноћ била завршена, а Динучи је преузео власт. Пришао је довољно близу, релативно, да допусти Каубојима Брету Махеру да покушају филд гол са 61 јарду, али је ударац ногом великог шутера био кратак.

Четврта утакмица вероватно није имала никаквог смисла. У настојању да подсети на Тонија Рома, ДиНучи се некако клонио јуришача на додавања, изгубио стисак на лопти, ухватио лопту у скоку, а затим завршио кратак пас до тесне тачке Пејтона Хендершота.

READ  Извршни директор Гонзага Буллдогса Ендрју Нимбард најављује НБА драфт за 2022.

Цхаргерси су успели да додају још један резултат касно у утакмици, такође су променили конверзију за два поена, али је било премало и прекасно. Без бриге, Каубоји су били задовољни победом и одласком кући у Далас, а њихово време у Калифорнији је званично завршено.