април 19, 2024

Цхиефс-Цхаргерс: Џастин Рид је најпоноснији што су се Чифси 'држали заједно' у победи у четвртак увече

Цхиефс-Цхаргерс: Џастин Рид је најпоноснији што су се Чифси ‘држали заједно’ у победи у четвртак увече

У дугим периодима током своје шестодеценијске историје јесте Кансас Цити Цхиефс Није имао културу изграђену на успеху. Али када је тренер Енди Рид стигао 2013. године, тим је почео да гради такву традицију – традицију у којој играчи учествују ишчекивање бити успешан.

Током кључне врхунске утакмице тима против Лос Ангелес Цхаргерс У четвртак увече је тестирана та победничка култура. Са падом од 10-0 средином друге четвртине, двојица хедлајнера су ушла у прво полувреме са 10-7. Али након што су Цхаргерси напредовали са 17-7 на почетку другог полувремена, Канзас Сити је постигао 20 неодговорених поена на путу до 27-24 победа.

„Знате, нико није љуљао“, присећа се бејџери Џастин Вотсон, који је прве четири године своје НФЛ каријере провео са Тампа Баи Буццанеерс. „То је сјајна ствар у оваквој организацији турнира: очекујете да ћете победити. Тако да долазимо до места где је победа норма – [and] Знали смо да ћемо се вратити у игру.“

„Најбоља ствар коју смо данас урадили је [that] „Држали смо се заједно као тим“, приметио је Сафети, који је провео прве четири године свог живота, Џастин Рид. за њега каријера са Хјустон, Тексас. „Нико се није ударао у реп. Остали смо заједно. Наставили смо да играмо следећу представу. Када је дошло време кризе, играчи су играли велике игре.“

Вотсон је направио једну од великих партија које је Рид помињао, извукавши 41 пас од квотербека Патрика Махомеса који је почео да се враћа у трећој четвртини. Али у овој утакмици, почетник резервни корнер бек је учинио игру важном. Почетком четврте четвртине, квотербек седме рунде Џејлен Вотсон је преварио квотербека Лос Анђелеса Џастина Хеберта да изведе непромишљено бацање које је Вотсон пресекао на гол-линији, враћајући га на 99 јарди за тачдаун који је донео предност Канзас Ситију са 24–17.

READ  Пензионисани Рајан Кериган поново се придружује Вашингтон Лидерсима као помоћни линијски тренер Д

„То је оно што ће бити“, рекао је Реид. „Знамо да смо у најтежој лиги у фудбалу. Тако ће бити са сваким западноазијским тимом. Знамо да имамо и гол на леђима – тако да знамо да ћемо добити најбољи ударац за сваки тим. Бићемо спремни за то. Морамо да изађемо и наступимо.“.

Линебацкер Виллие Гаи Јр. је рекао: Ови ставови настављају да граде карактер тима—што ће бити кључна компонента председниковог континуираног успеха док се крећу кроз историјски изазовну временску линију.

Рекао је: „Када дођете до краја – времена утакмице – и поново се суочите са том ситуацијом, знате, прошли смо кроз ову ситуацију толико пута. То нам је познато подручје. Тако да смо знали како да се носимо са тим Наставили смо и урадили оно што је требало да урадимо.