април 20, 2024

Јовић Вентс са Србијом – Спортски налаз

Луца Јовић Откривен у Србији током ове паузе Светско удружење нација Мир и радост какве никада раније није имао Реал Мадрид Пошто је слетео Сомертин Један од најперспективнијих нападача на континенталној сцени у лето 2019. Бели клуб је био приморан да бојкотује због великог обима БензимаБалкански нападач жели да изађе на неколико минута следеће сезоне.

Претходно, да, има добар наступ са Србијом, где се осећа важним у пројектима. Змај Стојковић. Српски тренер, за разлику од Карло Анћелоти Од сада и тада Зинедин Зидан Раније се ослањао на свог ученика, а он му враћа самопоуздање по питању голова.

У првом мечу против Норвешка Одиграо је цело друго полувреме са клупе, али није победио и његова земља је изгубила са 0-1 од скандинавског тима. Другог дана његово стање се променило СловенијаСвој тим је довео до победе резултатом 3-1.

Његове добре минуте против Словеније учиниле су га први пут стартером Лига народа У சொலனா Против Шведске, најкомпликованији излазак Србије. Поново Јовић Извео је пас напред и постигао победоносни гол добрим ударцем нападача Пуреа из корнера. Сутра, пре СловенијаИмаће прилику да се разувери пре него што крене на одмор, што ће бити слободно време у којем ће морати да се одмери за који год циљ изабере да буде протагониста.

Међутим, то нема никакве везе са околностима у којима живи Мадрид. Он је у овој кампањи одиграо само 19 утакмица, од којих три као стартер, и успео је да постигне само један гол и пружи три асистенције.