април 19, 2024

Њу Орлеанс Саинтси су посрнули поразом код куће од Балтимор Рејвенса | НФЛ

Са светима који су касно у првом полувремену заостајали за Балтимором 14-0, Енди Далтон је избацио будућег Маркиза Калавеја у енд зону. Била је то ноћ за злочин у Њу Орлеансу.

Недељу дана након укупног гашења Лас Вегас Рејдерса резултатом 24-0, Саинтс су изгубили у сезони од 243 јарде у лаганом поразу код куће 27-13 од Рејвенса који их је пао на 3-6. Њу Орлеанс се задовољио голом из игре у последњој инингу утакмице након што фаул Далтона, који је отпловио са Калавеја, није дотакнут све док игра није постала неухватљива крајем четврте четвртине.

„Сви су имали руку те ноћи“, рекао је Далтон. „Они су урадили добар посао са својим планом. Морамо да пронађемо начине да направимо више комада него што смо урадили вечерас.“ Тај број је већи део првог полувремена био близу нуле. Свеци су покупили прва два приземљења на своја прва четири поседа, а један је дошао због заставе да би ометао инверзно пресретање.

Далтонов најдужи циљ преко три четвртине био је 19 јарди, а његова игра у трчању била је неефикасна. Алвин Камара, који је раније био убачен без профита у трећем и једном, завршио је 30 јарди на девет багија. „Урадили су много добрих ствари у дефанзиви и дали су нам много изазова“, рекао је тренер Светаца Денис Ален. „Морамо да се вратимо на таблу за цртање и направимо неке исправке и да будемо бољи следеће недеље.

Њу Орлеанс је остварио само три од својих 11 трећих падова након што је ушао са стопом успеха од 43,8% – осми најбољи У НФЛ-у. Весели квотербек Тиус Бовсер је трчао нетакнут да би натерао Далтона да баци лопту у првој трећини Светаца, постављајући тон. Везиста Џастин Хјустон отпустио је Далтона у последњој утакмици прве четвртине, изнудивши још један ударац. Корнер-бек Марлон Хамфри га је избацио у нападу за треће место и зауставио прво вођство Светаца у другом полувремену, изнудивши терен од 37 јарди који је смањио заостатак на 17-6.

READ  Агент каже да је Инстаграм Ливе Дамиана Лилларда "само случајност" са песмом Вила Смита у Мајамију

После ударца Равенса, Хјустон је поново погодио Далтона, а Кале Кембел је завршио утакмицу са друге стране. „Морамо пронаћи начине да блокирамо заштиту, да пронађемо начине да ми извучемо лопту из руке“, рекао је Далтон. „Мушкарци треба да отворе на време.

Одбрамбени крај Њу Орлеанс Саинтса Танох Кабасанион спашава Балтимор Рејвенсе у бекству Кенијца Дрејка
Свеци сада имају 3-6 у НФЦ Југу. Фото: Степхен Лов/УСА Тодаи Спортс

Ламар Џексон је бацио тачдаун касно у првој четвртини и довео Балтимор у вођство од 7-0. Рејвенси су затим контролисали лопту на земљи, јуривши 188 јарди у 40 учитавања, док су добили време за посед 37:47-22:13. 17 средином четврте четвртине, да би Кенијац Дрејк трчао са четири јарде у мрежу за повећање од 27-6. Светци су забележили соло тачдаун у 41 јарди ухвата и бежи, уз чврсту финиш Џоан Џонсон са 4:13 заостатка када су дефанзивци Рејвенса стали јер су мислили да је ван граница.

На питање да ли би га таква утакмица могла натерати да преиспита да се држи Далтона током предсезоне Џејмса Винстона, Ален је рекао не. Свеци су постигли најмање 25 у последњих пет утакмица, у просеку 29,6 поена. „Наш напад је био добар и ефикасно смо померили лопту“, рекао је он. „Вечерас није био добар меч. Имали смо лош дан у канцеларији у офанзиви и морамо да напредујемо након тога.“