март 28, 2024

Буццанеерс ВР Мике Еванс суспендовао је једну утакмицу због своје улоге у масовној тучи са Саинтс-има

НФЛ је то саопштио у понедељак Тампа Баи Буццанеерс широка будућност Мике Еванс Он је суспендован на једну утакмицу без плате након што је искључен са недељне утакмице пуне напетости јер је играо улогу у масовној тучи на клупи. Еванс је суспендован због кршења правила НФЛ-а о неспортском понашању и непотребној грубости.

Свађа, која се догодила неколико минута у четвртој четвртини при резултату 3-3, почела је када је корнер бек Њу Орлеанс Саинтса Марсхавн Латтиморе направио покрет руком у лице Тома Брејдија на крају игре. Брејди се окренуо, вероватно да би окренуо уста, док је Леонард Фоурнетт гурнуо Латимора. Еванс, који је био скроз по страни, трчао је као пројектил који тражи топлоту и одбранио се од Латимора, а онда је све еволуирало одатле.

Латимор је такође избачен из игре, али његово понашање не гарантује суспензију, па чак ни новчану казну. Није ступио у контакт ни са ким, а подстакнуо га је Фортните, што је вероватно претворило интеракцију Брејдија Латимора у пуну тучу.

Тренер Тод Боулс није био задовољан Евансовим понашањем.

Еванс ће пропустити утакмицу треће недеље између Бака и Грин Беј Пекерса, и вратиће се на време да се суочи са Канзас Сити Чифсима у 4. недељи фудбала у недељу увече.

Баканирс вајд примач, Мајк Еванс, суспендован је због учешћа у масовној тучи током недељне утакмице Буцс-Саинтс. (Асошијетед прес / Џонатан Бакман)

READ  Нев Иорк Јетс ЛТ Дуане Бровн у отварању са повредом рамена, могао би да крене у ИР