Филаделфија – Овде се дешава нешто посебно.

Још једна победа и Вележ иде на светско првенство.

„Не можете то боље написати за мушкарце у тој просторији, за запослене, за све у овој организацији“, рекао је Хоскинс. Али мислим, најважније, за град. Да, не бисте могли боље написати. Не могу да замислим шта ће бити сутра“.

Могло би бити још луђе од суботе увече са Заком Вилером на брду у игри 5. Замислите то.

Пхиллиеси су имали много добрих ствари у послесезони. Почело је када су постигли шест утакмица у деветој до Победите кардинале У епском повратку у прву игру у серији НЛ Вилд Цард. Помели су ту серију, а затим угушили Бравесе у серији НЛ дивизије, која је укључивала Епски успон слепих мишевашто је историја Хоме рун у баштиОдличне промоције и још много тога. Пхиллиеси су победили Падре у првој утакмици НЛЦС-а, што ће сви памтити Шварбер је пуцао. Освојили су 3. утакмицу иза другог Хомера из Шварбера и Шест излаза Аутор Серантони Домингез.

Али оно што се догодило у игри 4 НЛЦС-а иде ка врху. Пхиллиеси су превазишли мањак од четири или више утакмица у постсезонској утакмици тек трећи пут у историји франшизе.

„Имао сам много среће, пазећи да не ударим у аутобус када прелазим улицу“, рекао је Роб Томпсон, менаџер Филиса. „Ово је велика утакмица. Дошли су.“

Томпсон је изабрао Бејлија Волтера, леворуког, за почетак четврте утакмице. Валтер није направио терен од 5. октобра и направио је само један круг од 30. септембра.

Само два пута у историји бејзбола (Јенкији над Индијанцима у првој утакмици Серије Велике лиге 1997., Буканирси над Сенаторима у утакмици 7 Светске серије 1925.) тим се враћао након што је дозволио четири трчања на врху прве измена у утакмици после сезоне.

„Двадесет седам напољу!“ Томпсон и играчи су у земуници.

Добити ударац у уста у првом полувремену је само мали подсетник“, рекао је Ник Кастеланос. „Као, знаш шта? Ми смо у борби. Идемо.“

„Утакмица ће се представити, сама утакмица у првом полувремену веома брзо за нас. И то је био изазов на који смо морали да одговоримо веома брзо. То је само нека тимска личност. То смо осетили у наша прва утакмица у постсезони. То је вероватно био савршен меч који смо имали.“ Зато што смо улазили у девету ининг и могли смо да се вратимо и победимо. Мислим да нас је то прилично брзо научило да има много бејзбола да се игра. „

Шварбер је сам почео дно првог полувремена. Хоскинс га је пратио са Хомером и смањио предност Падреса са 4-2.

„Ево нас“, рекао је Алек Бом. „Два поготка, два трчања? То заиста смирује ствари.“

ЈТ Реалмото Прошетао је и удвостручио Харпера да би постигао Реалмуто и постигао резултат од 4-3. Управо тако, Падресова десна рука Мајк Кливенџер је избачен из игре. Ово је био тек други пут у историји после сезоне да оба стартера нису успела да прођу из првог полувремена. Последњи пут се то догодило у четвртој утакмици Светског првенства 1932. са Џонијем Аленом и Џеј Бушом из Јенкија.

READ  Поени Вориорс-Селтикси, понети: Стивен Кари, Голден Стејт се враћа у низ у низу са победом у 2. утакмици

Пулп Пхиллиес је испао сјајан. Конор је заменио Бругдона Волтера дуплом у првом полувремену, изједначио своју каријеру са 2 1/3 ининга удобно и није дозволио трчање. Затим је Ендрју Белати дао четврто место без голова.

Велез је изједначио меч 4-4 у четвртом инингу, али Хуан Сото је испалио Хомера из два гема против Бреда Хенда на врху петог и постигао резултат од 6-4. Шварбер је направио једнократни излет на дну петог места, а Хоскинс је разбио још једног Хомера да би га поново изједначио на 6-6. Реалмуто је поново прошетао, а Харпер је поново удвостручио Реалмута и донео Филсу предност. Кастеланос је погодио лопту у средину и погодио другу базу. Узео је злокобни скок и отишао са терена.

„Понекад је боље имати среће него бити добар“, рекао је Кастеланос.

Харпер је постигао гол за резултат 8-6.

Филис се никада није осврнуо на прошлост док су Ноа Сендергард, Дејвид Робертсон и Зак Евелин направили четири комбинована круга одмора без поена. Шварбер је погодио Хомера из ока нападача у шестој и постигао резултат 9-6. Реалмуто се вратио на леву страну на седмом месту пошто је Филс изједначио рекорд франшизе са четири саиграча у постсезонској утакмици.

Недеља може бити забавна. Вилијеви би имали Вхеелер на брду, са Шварбером, Хоскинсом и Харпером који би у исто време махали врућим рекетима.

Изгледало је превише добро да би било истинито.

„Мисија није завршена“, рекао је Харпер. „Пред нама је много тога.