април 19, 2024

Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

Директан пренос утакмице Индијанаполис Колтса на Денвер Бронкосима на ТНФ-у

Почетак је постављен у 18:15 по највећој мери у четвртак, 6. октобра 2022. у Емповер Фиелд-у у Мајл Хигх-у у Денверу, Колорадо.

Ажурирања игре

13:15 МТ: Бронкоси су напредовали иза Девина Озегбоа, Саламеа Ентонија Хариса и спољног бека Џонатана Конгбоа. Из тренерског тима пре њиховог меча против Колтса на ТНФ-у.

17:00 ГМТ: Нека изненађења за неактивне Бронкосе вечерас. Договорено. Изгледа да би Били Тарнер могао да узме своју прву одећу из Денвера у овој утакмици. биће активан. проверите Комплетна листа неактивних фактора за ову игру Бронцос-Цолтс је овде.

18:19 градско време: Најхајм Хајнс је рано елиминисан из утакмице. Након што је ударен и избоден, било је очигледно да има проблема са моторичким способностима. С обзиром да је НФЛ-ов протокол о потресу мозга на удару последњих недеља, можемо претпоставити да би овде били опрезнији са Хејнсом.

18:25 МТ: Након што су принудили Колтсе на три и испали у првој вожњи, Расел Вилсон и Бронкоси су потрчали на терен у минусу. Међутим, њихово вођство је стало на 15, пошто их је Брандон МцМанус у првој четвртини постигао 3-0.

18:53 градско време: Прва четвртина ће се завршити борбом тројице и формирањем страна. Осим прве кампање Бронкоса која се завршила голом из игре, оба тима су се углавном кладила, а три и излаз је обично начин на који су стигли. Комплетан резиме првог квартала.

19:01 по градском времену: Денвер је на крају вратио ствари. Међутим, пошто су претили црвеној зони, Герет Полс је рано прешао на тешку статистику Расела Вилсона који их је подржао. КЈ Хамлер је умало прекинуо трећи пас за шест, али је био тесно изблокиран. Мекманус је уместо тога водио Денвер са 6-0 у другој четвртини.

READ  Ангел Реесе о Каитлин Цларк - "Ми се не мрзимо"

19:11 градско време: Са водећим Колтсима и само две игре удаљене од Пхиллипа Линдсаи-а отварајући предност од 16 јарди, Матт Риан ће покушати да натера лопту на средини терена да сачека Кејдена Стернса. Он пресреће лопту и враћа је на линију од 37 јарди Бронкоса како би Колтсе задржао без голова.

19:36 градско време: Роналд Дарби је млитав у игри касно у првом полувремену и одведен је у свлачионицу. Сумња се да ће се вратити.

19:41 градско време: Колтси су водили пут до линије од 15 јарди, али узастопни ударци одбране Бронкоса због великих губитака довели су их у позицију 3 и 38. Покупили су довољно јарди да им дају гол са 52 јарди да секу у Бронкосе ‘ Водство од 6-3 до полувремена. Комплетан резиме другог квартала.

19:44 градско време: У првом полувремену се проширила вест да је ИЛБ Џози Џевел такође осумњичен да се вратио са проблемом са коленом. Шепао је у коначном вођству Молтса и мало је вероватно да ће сада играти у другом полувремену. Судиће му се напољу за почетак другог полувремена.

20:18 градско време: Индијанаполис би могао да изједначи утакмицу почетком треће четвртине уз појачање, али ће одбрана Денвера ојачати да изнуди гол из игре и ремизира 6-6.

20:25 градско време: Након још једног убачаја Кејдена Стернса одмах након што је Бронкос избио покушај из игре, Денвер је успео да поврати лопту у домету из игре и поврати вођство крајем треће четвртине са 9-6. Роналд Дарби ће такође бити званично искључен из ове утакмице.

20:33 градско време: Трећа четвртина би се завршила ударцем пошто је Расел Вилсон погодио Мајка Буна при додавању са екрана. Бун би пратио своје препреке све до 34 јарде до линије Колтса од 31 јарду. Добро у оквиру МцМанусових циљева домена. Комплетан резиме трећег квартала.

READ  Вишеструки позитивни тестови на ЦОВИД-19 у Цлевеланд Гуардиансу; Утакмица Чикаго Вајт Сокса је одложена

20:39 МТ: Са гол пољем у руци, Расел Вилсон је осетио притисак и само га је бацио за пресретање да би прекинуо вођство Бронкоса. Још једна прилика за постизање гола уклоњена је одлукама о гребање по глави. Одмах након вожње, Вилсон је отишао у плави медицински шатор. Бритт Ребиан се захуктава по страни. Вилсон је изашао пљешћући и изгледао је спреман да крене.

20:52 градско време: Дре’Монт Јонес је напустио игру да би му се проценио потрес мозга. Касније му је дозвољен повратак у игру након што је прошао протокол о потресу мозга.

20:56 градско време: Барон Браунинг је потом напустио меч са нечим што је личило на повреду руке. Ушао је у свлачионицу са тренерима.

Преглед игре

Пета недеља почиње са Четвртак увече фудбал анд тхе Денвер Бронцос (2-2) биће домаћин Индианаполис Цолтс (1-2-1) у њиховој трећој утакмици у ударном термину ове сезоне. Оба тима су излетела кроз капије док су нови везни играчи откривали своје нове тимове.

Матт Риан убацује много прекида, али током своје последње две утакмице је много напредовао са својим односом пресретања 4-1. Међутим, имао је девет неуспеха ове сезоне и ово је област коју би одбрана Бронкоса могла да искористи. Рајан је окренуо лопту више од осам пута у четири утакмице.

У међувремену, Русселл Вилсон је био горе-доле и све је у глави почео у Денверу. Није био толико склон променама као Рајан, али такође није успео да пронађе конзистентност у нападу до сада ове сезоне. Прошле недеље је одиграо своју најефикаснију утакмицу, али је ужасна трећа четвртина резултирала минусом који тим није могао да превазиђе.

READ  Уз ограничење плата, познати су износи франшизе и прелазна ознака за 2023. годину

моја очекивања

у партнерству са ДрафтКингс Спортска кладионицаПокриваћу све своје изборе ове године на ТаллиСигхт-у. Наши запослени су веома уверени у Бронкову способност да успе Победите овде у нашим недељним предвиђањима резултата Био сам сигурнији од већине људи са прогнозом 27-17. Мислим да је ово утакмица од које се Денвер клони у лице Колтса.