март 29, 2024

Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

Медведи против Делфина резултат: ажурирања уживо, статистика утакмица, најзанимљивији детаљи и анализа утакмице 9. недеље

Одбрана је у првом полувремену била селективна између Мајами Делфинса и Чикаго Берса, пошто су гостујући Делфинси водили са 21-17 на крају првог полувремена. Медведи су дозволили Делфинима да постигну тачдаун и на првом и на другом поседу само недељу дана након што су дозволили Далас Каубојима да пронађу циљну зону у свакој од њихова прва четири вожње.

Квотербек Мајамија Туа Таговаилоа остварио је и својих првих девет асистенција и финале од 11-13 за 162 јарда, док је такође постигао три јарда за лидера НФЛ-а Терика Хила. Хил је такође поставио први тачдаун за Делфине извлачећи одбрамбени позив преклапања у енд зони. Бек Рахеем Мостерт, постигао је гол на средини терена у следећој утакмици.

Да не дуљимо, Џастин Филдс је такође показао мало проблема са одбраном противника, са укупно 94 додавања, два тачдауна (сваки преко 15 јарди) и 53 јуришна јарда. Медведи су урадили сјајан посао осмишљавајући представе како би се поља померили из џепа и поставили удобне игре за пролаз друге године.

До разлике је дошло у првом полувремену када је одбрана делфина прва натерала противника да баци лопту. Уместо да сече медведе у олујном ваздуху Чикага, квотербек Мајамија Џејлан Филипс је разбио линију и блокирао га, а линијски бек Ендрју Ван Гинкел је покупио лопту и спустио се са 25 јарди. Ово је била прва опклада за Делфине да ће блокирати и доћи кући и постићи гол од 12. недеље прошле сезоне против Каролина Пантерса. Делфини су такође имали своје погрешне тимове. Кикер Џејсон Сандерс је промашио гол са 29 јарди да би завршио ининг, што је најкраћи губитак у његовој петогодишњој каријери након што се чинило да је ветар зграбио ударац и гурнуо га далеко улево.

READ  Борна Цоуриц покварио је повратак Рафаела Надала након 6-недељног одсуства освојивши три сета на Вестерн и Соутхерн Опен-у

Изгледа да се обрачун у 9. недељи између Туа Таговаилоа и Џастина Филдса претвара у ватромет, па останите са нама на блогу уживо испод за сва ажурирања и анализе у реалном времену у другом полувремену!