април 19, 2024

Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

Поени Стилерса против Браунса, брза храна: Ник Чаб, Ејмери ​​Купер воде Кливленд после Питсбурга

Четири дана након мучног пораза, Браунси су се опоравили победивши свог дугогодишњег ривала код куће у „Фудбалу у четвртак увече“. Уз помоћ Ника Чаба и солидну другу серију из њихове одбране, Браун је победио резултатом 29-17 и прешао на 2-1 у сезони. Питсбург, који се вратио после разочаравајућег пораза у другој недељи, пао је на 1-2.

После 14-13 на паузи, Браун је доминирао мечом постигавши прва два поготка у другом полувремену. Напад је подстакао Цхубб, који је завршио ноћ са 113 јарди на 23 тренера. Кливленд је такође добио велику ноћ од Амарија Купера, чији је хватање од 32 јарде у трећој и 1 игри довело Чаба на 1 јарду, продуживши Брауново вођство на 23-14 са 9:29. Браун је ставио знак узвика на победу са одбрамбеним резултатом Дензела Варда у финалном мечу утакмице.

После спорих стартова са обе стране лопте, Браун — предвођен Чабом 37 јарди — погодио је први на пас Џејкобија Брисета од 11 јарди до Купера, који је ноћ завршио са 101 јардом у седам хватања. Стилерси су одговорили стазом Нагиа Харриса од 5 јарди да би започели другу четвртину. балетан једна рука Од почетника Џорџа Пикенса који поставља Харис Ландинг.

Кливленд се спасио хватањем Давида Нгокуа из Брисета, а до краја првог полувремена остало је 8:58. Стилерси су повели своје прво вођство неколико тренутака касније када је Мич Трубески постигао гол у трчању на 1 јарду. Напад Питсбурга је започео друго полувреме са још једним обећавајућим вођством које је на крају пропало убрзо након што је прешао преко средине терена. Након што није много радио већи део другог полувремена, Питсбург је успео да постигне касни гол који га је претворио у игру од шест поена са 1:46 до краја. Међутим, једанаестерац у почетном ударцу који је уследио омогућио је Брауновом тиму да скрати време меча на девет секунди.

READ  Роналд Акуна млађи је гласао за Ол-стар 2023. после прве фазе

Јак ветар погодио је обе столице током првог полувремена. Босвел је промашио покушај од 53 јарде у другој вожњи у Питсбургу. Кикер Бровнса, Јорк ПАТ, почетник је промашио, али је то надокнадио покушајем свог гола са 34 јарде из игре крајем треће четвртине како би Кливленд заувек водио.

Зашто су Стилерси изгубили?

Пре него што је кренуо у вечерас, Трубиски није имао ниједну утакмицу са додавањем од преко 200 јарди, али је успео вечерас, са основном линијом 20 за 32 за 211 јарди и без тачдауна.

Трубиски није показао довољно ове сезоне, а неки су се питали да ли би требало да буде на клупи за новајлију КБ Кеннија Пикета.

У нападу, Деонтаи Јохнсон је био играч вечери Стилерса, са шест пријема на 63 јарде и отежаним опоравком, али је имао неколико кључних поена. Јасно је да напад Стилерса има још много тога на чему треба да се ради.

Одбрана није могла да прати Цхубб-а, једног од најбољих дефанзиваца у НФЛ-у, који је постигао још једну игру од 100 јарди у својој биографији.

Одбрани недостаје ТЈ Ватт и историјски не побеђује без њега. Сада имају 0-6 када је Ватт на страни.

Зашто је Браун победио?

Браун је изашао из пораза док су се три фазе игре мучиле и опоравио се у игри у којој су сви имали руку помоћи у победи.

Брисет је деловао самоуверено и упорно, а када се указала потреба, могао је да искористи своје журне способности у краткорочним ситуацијама.

Говорећи о игри трчања, хајде да причамо о Цхуббу. Цхубб је потпуно демолирао одбрану Стилерса, поставивши 23 трибине за 113 јарди и тачдаун. Од 2018. имао је 24 утакмице на 100 јарди, највише у лиги за то време.

READ  Ангел Реесе о Каитлин Цларк - "Ми се не мрзимо"

Импресионирао ме је и Купер, који је постигао погодак са Брисетом и завршио утакмицу са седам хватања за 101 јарду и тачдауном.

Оно што је запечатило договор Браунса била је одбрана која је држала Стилерсе ван терена и приморала три узастопна трчања до краја утакмице. Стилерси никада нису успели да се опораве од та два заустављања, што нас доводи до наше прекретнице у утакмици.

(А одбрамбено слетање није шкодило у време смећа.)

прекретница

Крајем треће четвртине, Трубискијев пас са 35 јарди ка Џејлену Ворену поново је позван за пенал против Чуквуме Окорафора. Ова акција довела је до ударца Стилерса убрзо након тога, а Браун је одговорио постигавши гол из игре у њиховој следећој вожњи.

Са повратном лоптом, Стилерси поново нису могли ништа са њом, ишли су три пута.

Браун је поново узвратио, овог пута искористивши 6:35 за 11 потеза на 80 јарди и постигао погодак за 23-14. У поентирајућој кампањи, неколико играча је имало утицај и чинило се да Браун има потпуну контролу над мечом, а чинило се да Брисет има потпуну контролу над својим нападом.

Цхубб, који је прошао више од 100 јарди од земље на овом путовању, имао је приличан део трке, укључујући и један за 16 јарди. Купер је снажно ушао у ваздух са пасом од 32 јарде и ставио их у област Стилерса. Цхубб га је ударио у дворишту на 4 и 1.

Да ствар буде још гора по Стилерсе, узвратили су још једном тројком, чиме су постали две узастопне.

играти игру

Стилерси нису успели да победе, али су имали следећу најбољу ствар, функцију у одељку „Играње игре“.

READ  Диамонд Спортс престаје да емитује утакмице Падреса; МЛБ да преузме ток

Широки пријемник Џорџ Пикенс је једним захватом доказао зашто се о њему прича у тренинг кампу Стилерса. у првој четвртини, Пикенс је направио невероватан улов једном руком који као да пркоси гравитацији.

Пикенсов улов је дошао из игре два и три, а Трубиски је једног од њих бацио на десну страну. Улов од 36 јарди довео је Стеелерсе у минус и успоставио спуштање са Наги Харрис.

Шта је следеће

Браун ће кренути у Атланту да се суочи са Хоксима следеће недеље, у узрасту од 0-2 године, када уђу у трећу недељу. Два пораза Хокса су била близу, изгубили су 27-26 од Светаца и 31-27 од дефанзивца Супербоула. Рамс шампион.

Стилерси ће угостити Џетсе у 4. недељи. Напад Џетса је до сада водио Џо Флако, Зек Вилсон је и даље на страни са модрицама у кости и кидањем менискуса. Очекивало се да ће Вилсон пропустити две до четири недеље и да се неће вратити трећу недељу. За две недеље, Флаццо је трећи по јарди за додавање са 616, иза Туа Таговаилоа из Делфина (739) и лидера Карсона Венца (650).