април 27, 2024

Титанс вс.

Титанс вс.

Тенеси Титанси победили су Грин Беј Пекерсе резултатом 27-17. Пекерси су пали на 4-7, док су Титани поправили на 7-3.

Титани су били први на семафору у вожњи од 83 јарде која се завршила Тачдауном Донтрела Хилијарда од стране Рајана Тенехила. Пекерси су добили прве поене након додавања Арона Роџерса до Кристијана Вотсона. Додатни поен је блокиран, остављајући резултат на 7-6.

Налет Дерика Хенрија на тачдаун непосредно пре полувремена довео је Титансе до вођства од 14-6. Хенри не само да је утицао на земљу, већ је показао и своје вештине у средини, пославши тачдаун пас до Остина Хупера.

Пекерси су дошли на три бода захваљујући још једном Вотсоновом тачдауну и успешној конверзији за два поена. Убрзо након тога, Џајантси су одговорили Хуперовим другим тачдауном ове ноћи, овог пута на бацање Танехила.

Титани су запечатили победу заустављањем у дефанзиви на четвртом и кратком, враћајући им лопту за нешто више од два минута до краја игре. Истрчали су једну игру два минута пре упозорења, пас од 51 јарду ка Трејлону Бурксу који је финализирао импресивну победу.

Таннехилл је сада победио у последњих пет утакмица, а Титанси су победили у седам од последњих осам утакмица.

Зашто су титани победили?

Титани су доминирали већим делом утакмице и нису закаснили ни једном на фудбалској утакмици у петак увече. Надмашили су Пекерсе у укупном броју првих падова, укупном броју јарди, јарди за додавање, јарди по утакмици и времену поседа. Када дођете на прво место у многим категоријама офанзивно, то обично значи да и ви можете да победите.

READ  Ко су доступни играчи? Која је разлика коју купујете и продајете?

Квотербек Риан Таннехилл је имао одличну партију, постигао је 22 од 27 са 333 јарда и два тачдауна. Имао је један убачај, али то није променило правила игре.

Деррицк Хенри је био друга звезда игре, са укупно 87 јарди на 28 карри са једним брзим тачдауном и једним додавањем (више о томе у одељку „Игра игре“). Овај креативни напад је угасио одбрану Пацкерса.

Новајлија Трејлон Беркс је предводио тим у примању са 111 јарди на седам хватања, укључујући 51 јарду у тачдауну како би званично однео победу. Роберт Вудс је такође био ефикасан у ваздуху, сакупивши 69 јарди на шест пријема.

Зашто изгубљени пакети

Пекерси су играли иза кулиса читаву утакмицу и нису могли да учине довољно да сустигну тим Титанса који постаје све бољи како сезона одмиче. Џајантси су изашли одморни и спремнији од домаћег тима.

Квотербек Аарон Роџерс је имао 24 од 39 са 227 јарди и два тачдауна, али су недостајући широки пријемници били ти који су највише збунили и оштетили. Титани не нуде најтежу секундарну утакмицу у лиги, али Пекерси то чине заиста Добро са њиховим офанзивним борбама. Најдужи пас Роџерса био је бацање са 28 јарди до Рендала Коба.

Одбрана није могла да обузда Танехила, а чак и када га је зауставио, напад није могао да искористи.

прекретница

Други тачдаун Титанса, јуриш Хенрија са четири јарде, повећао је вођство пре полувремена и дао им замах када су ушли у трећу четвртину. Одбрана је потом држала Лејкерсе да гол из игре отварају друго полувреме. Победа за три бода је када Роџерс иде низ терен, чак и у години када Пекерси не играју на свом уобичајеном нивоу.

READ  МЛБПА представља понуду против МЛБ; Власници су постали песимистични у погледу потенцијалног посла

Играти игру

Хенри је одличан бек, али се испоставило да је и он добар везни играч. Након другог и поготка, Хенри је добио лопту и изгледало је да ће урадити оно у чему је најбољи: ударац у енд зони. Међутим, злочин је имао трик у рукаву. Хенри је бацио лопту до Остина Хупера за ТД да продужи вођство Титана. Након утакмице, Хенри је похвалио Хупера за улов и истакао да је игра захваљујући тренеру Микеу Врабелу и офанзивном линијском играчу.

Шта је следеће

Титани ће следеће недеље угостити Синсинати Бенгалсе, који овог викенда играју 5-4. Бенгалси се надају да ће се играч широког хватања Ја’Марр Цхасе вратити у 12. седмици против Тенесија. Чејс је остао ван терена због повреде кука.

Пакерси одлазе у Филаделфију да се боре против Филаделфија Иглса. Пхилли је управо изгубио своју прву утакмицу у сезони, павши од Васхингтон Цхиефса у 10. недељи. То их ставља на 8-1 за викенд и на прво место у НФЦ-у, пошто су поседовали тај-брејкер над Минесота Викингсима 8-1.