април 25, 2024

Јуниа Идо је победила Стојковићеву Србију са 1: 0 против Јапана

После пораза у 16. колу од Белгије на Светском првенству 2018. године, Јуниа Идо се повредио пошто је Јапан у пријатељској утакмици победио Србију са 1: 0.

Идо је срушио кућу у даљини док је Схоко Таникуцхи одлетео близу врата у углу завојнице тратинчице до крекера на џепу на стадиону Кобе’с Новир против српског тима којим је управљао бивши звездаш Накоиа Цромбус. И управник Змај Стојковић.

„Без превише времена или простора, играчи су показали свој максимум у утакмици са веома високим интензитетом“, рекао је менаџер Хајим Морииасу. „Могли смо да одржимо утакмицу у кревету … али наш тим је био флексибилан до последњег.“

Јапанац Јуниа Идо (14) победио је српског голмана Фредерица Рајковића 11. јула 2021. године на старту другог полувремена међународне фудбалске утакмице на стадиону Ноир у Кобеу, западни Јапан. (Кјото) == Кјото

„Србија није имала своје најбоље чланове, али је и даље имала добре“, додао је, додајући да су Немица Гооделз из Севиље и Марко Крузик из Ливерпула заузели 28. место у 11 најбољих стартних екипа ФИФА-ине ранг листе.

Суочен са физички великим противницима, Јапан је елегантним додиром покушао да отвори одбрану публике, али Камата у уводним фазама није успео да стигне лоптом до перспективног Такумија Минамина.

После првих пола сата КГ, чувар ида Фредрак Рајковић био је приморан да направи прву одбрану на мечу након што му је лева нога одсечена са десне пре него што је напор одбијен.

На Светском првенству за Југославију 1990, укључујући њихову борбу за отварање, њихов менаџер је могао да учини Србију са изузетном лакоћом.

READ  Саша Лукић има импресивну статистику упркос поразу од Србије - вести Ман јунајтеда и вести о трансферу

Српски тренер Драгон Стојковић даје упутства својим играчима у првој половини њиховог међународног фудбалског пријатељства против Јапана 11. јуна 2021. године на стадиону Новир у Кобеу, западни Јапан. (Кјото) == Кјото

Дејан Зховељиц је у 41. минуту видео како је публика постигла први гол, али је уско пуцао при повратку са ивице казненог простора, док је његов ударни партнер Милан МцГрегор ишао широко из тог подручја док је постепено повећавао брзину.

Али Јапан је брзо блокирао плиму голом Идоа, који је уследио након што је представљање Оно’с Аде на полувремену изазвало јапански напад.

Напред је мислио да ће обележити свој међународни деби у 64. минуту, али је био у офсајду након што је у даљини погодио Идов центаршут.

Јапански Сеа Муроиа (Р) и Немања Јовић из Србије испустили су лопту у првој половини међународне утакмице фудбалског пријатељства 11. јуна 2021. на стадиону Ноир у Кобеу, западни Јапан. (Кјото) == Кјото

Ето’о је искључен након снажног изазова Гооделза, којег је у 76. минуту заменио Такума Асано, који наводно није напустио српску страну прошлог месеца.

Уочи постизања 18 лигашких голова за Партизан ове сезоне, Рајковић је уложио напоран напор из даљине, пре него што су се зауставили у последњих пет минута пре него што је домаћина завршила домаћу утакмицу у последњих пет минута.

Јапан, који је већ стигао до завршног азијског квалификационог кола са седам победа са седам азијских турнира за Светско првенство 2022. године, у уторак ће завршити кампању другог кола против Киргистана.

Јапанац Хаиао Кавабе (Л) пратио је Немању Макимовића из Србије у другој половини њиховог међународног фудбалског пријатељства 11. јуна 2021. на стадиону Ноир у Кобеу, западни Јапан. (Кјото) == Кјото

Повезана покривеност:

Фудбал: Натесхико Јапан победио је Украјину са 8: 0 у олимпијским врућинама

READ  Кипкуруи у брзом успону види победу у Тунису на путу да одбрани светску титулу у кросу у Србији

Фудбал: Минамино се придружио Хондином рекорду голова пошто је Јапан победио Таџикистан

Фудбал: Јапанске олимпијске наде победиле су Гану У-24 са 6 трчања