април 19, 2024

25 најбољих резултата у колеџ фудбалу, најзанимљивији делови, мечеви дана: Победе прве недеље у држави Мичиген, дивизија Индијана И

Прва недеља колеџ фудбалске сезоне наставила је да се наставља у петак увече са још осам утакмица, од којих су две биле озбиљне драме. Обрачун великих десет између Илиноиса и Индијане избио је пре него што су Хусиерси побегли са 23-20 победом од 1-јарде у додиру захваљујући Схаун Схиверсу 23 секунде до краја.

Зелено светло је донело Индијани први тачдаун од почетка друге четвртине, а фудбалски тим Хусиерса се целу ноћ борио против слабог дефанзивног фронта из Илиноиса. Али након што је Елени пристала на гол из игре са 2:16 до 20-16, напад Индијане је укључивао двоминутни тренинг. Трансфер квотербек Мисурија, Цонор Басилак, предводио је одлучујућу серију од 75 јарди – Хусиерси су имали само 70 јарди у другом полувремену до тог тренутка – и поставио тачдаун Схиверса тако што су извршили 7 од 10 додавања у серији.

У још једном потезу Биг Тен, Мицхиган Стате #15 је зарадио Тест од Западног Мичигена пре него што је изашао са победом од 35-13. Спартанци су напредовали са 21-3 почетком друге четвртине пре него што су погодили суво, омогућивши Чипеу да се приближе зарези у касној трећој четвртини. На крају, Мичиген Стејт се вратио у живот у четвртој четвртини како би избегао било какву драму у касној утакмици, али су ствари у Еаст Лансингу неко време биле напете.

Иако је покушај изненађења ВМУ био кратак, било је неких неочекиваних резултата те ноћи. Олд Доминион је избацио Вирџинију Тех са 20-17, а ФЦС Вилијам и Мери су победили Шарлот са 41-24.

Резултати факултетског фудбала, распоред: прва недеља