април 29, 2024

Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

Бредли Бил предводи велики одговор Сунса у ружној победи против Кингса

Иако су последње две утакмице изгледале као да Финикс Санси то желе у сезони 2023-24, имали су још најмање једну борбу до краја, и то им је донело велику победу од 108-107 у петак над Сакраментом. Краљеви.

Овом победом, Феникс ће заузети седмо најгоре место у Западној конференцији, обезбеђујући да, ако буде потребно, остане код куће у оба меча. Уласком у ову сезону, 7. носилац никада није пропустио да се квалификује за плеј-оф. Свих шест су се јавили. Финикс (48-33) ће у недељу морати да победи Минесота Тимбервулфсе и изгуби од Њу Орлеанс Пеликанса (49-32) да би избегао улазак на турнир и завршио на шестом месту.

Петак није био излет у сну као среда, или запањујући ментални слом као уторак. Сунси су играли чврсто током целе утакмице, покушали су 19 изгубљених лопти, узели 15 шутева мање од Кингса, као и низ уобичајених грешака у одбрани. Феникс је на месту где ће се њене брадавице појавити сваке ноћи. У већини такмичења, за победу је био потребан грејач једне од његових звезда или јака ноћ шута за три поена.

Али у петак је тај интензитет морао да остане висок. Након што је кратак пад у трећој четвртини показао да је готово и да су Сунси пали за 14 поена, Бредли Бил је покренуо утакмицу почетком четврте четвртине. Белл је постигао 12 од својих 20 поена у последњем фрејму и први талас утакмице је био изједначен.

Онда је Феникс поново изгубио контролу, укључујући и преокрет који је довео до отвореног Кееган Мурраи 3, познатог призора врелог шутера којем је Феникс наставио да пружа помоћ упркос темпу играча. То је вратило Сакраменто на седмо место са мање од пет минута до краја игре пре него што су Санси успели да га врате.

READ  Фулам Карлос Винисијус продубљује Потерову бол у Челсију док Феликс види црвено | Премијер лига

Беал украден са нешто више од једног минута до краја држао је Сансе за само два гола, а након што су слободна бацања Кевина Дурента изједначила, Јусуф Нуркић се изборио за фаул на изгубљеној лопти за девет секунди до краја и извео слободно бацање Феникс води. .

Бил је затим убацио Де'Аарона Фокса за крађу која је освојила игру, а један Девин Букер је на свом Инстаграм налогу дао појашњење да би крађа која му је приписана требало да припадне Беалу.

Била је ружна, ружна кошарка на обе стране. На срећу по Сунсе, било је довољно да прокопају пут кроз блато да би могли да га освоје упркос свим проблемима.

Било је важно показати навијачкој бази да ће се неко борити за њих свим срцем. Бил је предводио оптужбу и заслужује све заслуге. Требало је неко да упали фар и пробуди свлачионицу. То је постигао у петак.

Дурент је додао 28 поена, три асистенције и три асистенције за 42 минута, док је Букер наставио са бриљантношћу током 41 минута, достигавши 21 поен, шест асистенција и четири асистенције.

Грејсон Ален се вратио у стартну поставу са 19 поена. Феникс је загонетно вратио Дру Еубанкса са клупе након што је Тадеус Јанг био врхунац победе у среду.

READ  Џејк Мангум је незаштићен пре нацрта по Правилу 5

Од недеље, пораз Денвер Нагетса у петак значи да су Тимбервулвси у тројном изједначењу за првог носиоца, што значи да имају за шта да играју и против Санса. Исто важи и за Лејкерсе који се суочавају са Пеликансима, где још увек могу да заврше на осмом месту и избегну два последња на турниру за које су потребне две победе да би се квалификовали уместо једне.