април 27, 2024

Игре, резултати и ажурирања НЦАА турнира: Пратите Свеет 16 пренос уживо у четвртак

Свеет 16 је стигао са напуњеним списком утакмица. Наравно, први викенд мушког НЦАА турнира био је помало кредачан, са неколико великих проблема, али то нам оставља гомилу узбудљивих мечева док дубље улазимо у турнир.

Други талас турнира почиње у четвртак регионалним турнирима Запада и Истока, на којима ће наступити два 1. носиоца, два 2. носиоца и неколико кошаркашких брендова, као што су Северна Каролина, Укон и Аризона.

Спремите се за још један забаван дан на колеџу.

Распоред слатких 16 у четвртак

четвртак 28 март (Сва источњачка времена)

19:09 – бр. 2 Аризона против бр. 6 Клемсон (ЦБС)

19:39 – бр. 1 УЦонн против бр. 5 државе Сан Дијего (ТБС/труТВ)

21:39 – бр. 1 Северна Каролина против бр. 4 Алабама (ЦБС)

22:09 – бр. 2 Ајова, држава против бр. 3 Илиноис (ТБС/труТВ)

Он живи37 ажурирања

• Кејлеб Лав је превише хладан (0-за-9 из распона од 3 поена) за Вајлдкете, али Џејден Бредли држи Вајлдкетсе у њима на само неколико минута до краја игре.

• Клемсон води Аризону са 66-63 са 2:23 до краја. Пи Џеј Хол ће бити на линији за Тигрове након истека рока од 4 испод.

Аризона унутар три упркос томе што је Кејлеб Лав шутирао само 4 од 17 из терена и 0 од 9 само из тројки.

• Хаскији се повлаче на нешто више од 12 минута до краја.

• Аризона наставља да шутира тројке из неког необјашњивог разлога. Вилдцатс су 3 од 21 иза лука и заостају за Цлемсоном 65-58 са 5:42 до краја.

• Сваки пут када Аризона изгледа као да ће преузети контролу над игром, Цлемсон одговара.

Цлемсонов коначни одговор укључивао је тројку Иана Схеффлина.

Тигрови воде Аризону 63-58 са 7:58.

• СДСУ не може да конкурише за одборе. УЦонн сада има 15 офанзивних скокова и вођство од 45-33.

• Клемсон је затим задржао Аризону и повео са 53-48 у тајм ауту до 12 година. Јое Гирард је погодио своју прву тројку на утакмици како би помогао Тигровима да поврате контролу над игром.

Морате претпоставити да ће се Халл врло брзо вратити у игру.

• Клемсонов најбољи стрелац Пи Џеј Хол направио је три фаула у првих 5:20 другог полувремена.

Хол је био у проблему са фаулом током победе Тигрова у првом колу и био је фаулиран у победи над Бејлором. Вечерас није имао ништа лоше у првом полувремену.

Одмах након што је Хол изашао из игре, Кејлеб Лав је украо лопту и повео Аризони са 46-45.

• УЦонн води СДСУ, 40-31 на полувремену. Одбрана СДСУ-а даје УЦонн смене, држећи Хаскије на 39,5% шута. Али УЦонн има контролу захваљујући својој доминацији на даскама. Хаскији имају предност од 28-16 скокова, укључујући 12 скокова у нападу.

Кам Спенсер води УЦонн са 16 поена док шутира 6-од-9 из поља. Јаедон ЛеДее има 15 за државу Сан Дијего.

• Цалеб Лове је извео своје слободно бацање и овај меч је званично био нерешен на 43-43 на тајм ауту за У16. Ударац за два поена Беле Ларсон током тајм аута Клемсона је прегледан и промењен у тројку.

• Имамо утакмицу у Лос Анђелесу.

Клемсон истиче тајм-аут са 16:33 док Аризона смањује предност Тигрова на 43-41. Кејлеб Лав би погодио слободно бацање после тајм-аута за шансу да смањи заостатак на један поен.

Аризона има

• Одбрана СДСУ то држи у томе. УЦонн је промашио 13 од 15 шутева. Астеци су у утакмицу ушли на 10. месту у нацији Прилагођена одбрамбена ефикасност КемПом-а. УЦонн је водио, 33-28 крајем првог полувремена.

• УЦонн се само хвали овде. Одбрана прави преокрет, што доводи до задивљујуће транзиције од бруцоша Тристена Њутна у бруцоша Стефона Касла.

• Три играча УЦонн-а — Кам Спенсер, Тристен Њутн и Алекс Карапан — имају седам или више поена. Јаедон ЛеДее је једини Астек који има више од три бода са 11 поена. УЦонн води са 29-21.

• Полувреме је у Лос Анђелесу. Клемсон води Аризону 39-31 док се Вајлдкетси враћају у игру неколико минута пре полувремена.

Ијан Шефлин има девет за Тигрове, док Омар Балу води Аризону са шест.

• Кам Спенсер из УЦонн-а загрева са девет поена у првих 9:30. Трансфер бек из Рутгерса није играо у прошлогодишњем тиму за титулу. Он је кључни играч и велики стрелац за тим Хаскија који жели да понови. УЦонн води са 27-18.

• УЦонн савија мишиће са ЛеДее-ом на клупи. Серија од 7-0 доноси Хаскијима вођство од 22-14. Они контролишу боју

• Трка у Аризони је пропала убрзо након што је почела.

Клемсон води Вајлдкетсе са 35-24 на тајмауту за млађе од 4 године након што је Кејлеб Лав нехотице изашао ван терена на бочној линији.

Пет различитих играча Клемсона имају најмање пет поена. Најбољи стрелац Аризоне до сада је Били Ларсон. Има пет Б