април 25, 2024

Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

Кевин Дурант, који се вратио након повреде, постигао је 23, када су Санси победили по први пут

ШАРЛОТ, НЦ — У Шарлоту током Ол-Стар викенда 2019., Кевин Дурант је учврстио своју одлуку да постане партнер Кајри Ирвингу када су обојица постали слободни играчи следећег лета. Четири године касније откривено је ново партнерство у истој области, ово са надом у бољи исход.

Играјући по први пут као члан Феникс Санса у среду увече, Дурант је показао ране знаке разарајуће шансе за 1-2 које би могао да споји са Девином Букером у победи од 105-91 и свргнуће Шарлот Хорнетсе са пет-а- страна. Игра са победничким низом.

Играо сам на скоро 1.000 кошаркашких утакмица, али сам данас био нервозан, рекао је Дурант за Бали Спортс Аризона после утакмице.

Постигавши 23 поена за само 27 минута, Дурант је изгледао без рђе након што је одсуствовао од 8. јануара док се опорављао од уганућа десног МЦЛ-а које је задобио док је још увек био у Бруклин Нетсима. Али комбинација играња са покером је оставила највећи утисак.

Букер је имао одличну свестрану игру са 37 поена, шест скокова и седам асистенција како би створио крило са два гола какав је био Дурантова аквизиција. Али када су отпуштени, план игре Сунса са њима дошао је у фокус.

У оба полувремена, Дурант је играо деонице са четворицом играча ван клупе, и оба пута резултат је био близу двоцифреног вођства Феникса док је избушио серију сопствених скакача средњег ранга. Завршио је меч шутирајући 10-од-15.

Ти деонице су, у суштини, учиниле победу без стреса јер Сунси никада нису заостајали.

Када је Дурант, који је играо четири смене по шест минута, а затим последња три минута као део ограничења минута, седео, Букер је био тај који је кренуо на посао – направио је 15 од 26 удараца док је радио на Крису Полу, који је имао 11 удараца. асистира..

READ  УФЦ 286: Пуни резултати мерења Едвардса против Усмана 3, видео - Један борац промаши за 3,5 лбс

О свом односу са Букером, кога је назвао „чистим кошаркашем“ и „јединственим“, Дурант је рекао: „Да бисмо стигли тамо где треба да идемо, морамо да будемо добри кошаркаши“.

Једном када се ограничења минута укину и Дурантова минутажа може да се повећа заједно са Букеровим – или тако изгледа план тренера Монтија Вилијамса – пуни потенцијал тима може бити ослобођен.

Ипак, није било без мана. Забринутост због веома високог потенцијала Санса већ се појавила јер је само још један играч, ДеАндре Ајтон, био двоцифрен са 16 поена.

Пол, који има лошу шутерску сезону, имао је још једно лоше шутерско вече, са резултатом 1 од 8. Јосх Окоје, који је задржао стартно место након просечних 18,5 поена након што је добио улогу појачања након договора са Дурантом, постигао је само четири. .

Сунси су такође наговестили шта може бити проблем са погађањем линије прекршаја с времена на време са тројицом играча који су специјализовани за шутеве из средњег домета. Звезда Хорнетса ЛаМело Бол недостаје након што је сломио скочни зглоб раније ове недеље, изводећи још 13 слободних бацања.

Међутим, Дурантов терен је био успешан након срачунатог плана који је омогућио додатни тренинг, кондиционо време и утакмицу против једног од слабијих тимова у лиги.

Кели Убер млађа је предводила Шарлот са 26 поена, али је шутирала само 9 од 24 пошто су Сунси држали Хорнетсе на 36%.