март 29, 2024

КСФЛ недеља 3 – Најзанимљивији догађаји, резимеи утакмица, најбољи играчи, вести

ЕСПН Стафф6 минута за читање

Остин Брул: Играње у КСФЛ-у са мојим татом као тренером је посебно

Баттлехавкс ВР Остин Проехл говори о игрању у КСФЛ-у са својим оцем, Рицкијем, као тренером примача.

Од тачдауна у последњем тренутку до експлодирајућих звезда, КСФЛ недеља 3 је имала све.

Субота увече је почела викенд са касном драмом док су Сијетл Сијетл Драгонси надмашили Вегас Вајперсе и прешли на 1-2 у сезони. Са само 1:12 до краја у четвртој четвртини, квотербек Сеа Драгонса Бен ДиНучи је пронашао Џоша Гордона за тачдаун од 65 јарди и крунисао победнички повратак Сијетла. Тачдаун пријем био је Гордонов други у утакмици и трећи у сезони, пошто је он и даље једно од најбољих офанзивних оружја у лиги.

ДЦ Дефендерси су били први тим који је остварио три победе ове сезоне пошто су Арлингтон Ренегадес победили Орландо Гардијансе са 10-9 у дефанзивној борби.

Ево најважнијих догађаја ове недеље.

Све КСФЛ игре ће се емитовати уживо на ЕСПН+ и доступне су на ЕСПН породици мрежа (АБЦ, ЕСПН и ФКС).

Игре овог викенда

Веза ДиНучи-Гордон поново је приказана овог викенда. Пар се повезао за два поготка, укључујући тачдаун у последњем минуту који је запечатио победу Сеа Драгонса. Гордон је завршио са рекордом у каријери од два тачдауна и 118 јарди примања, док је ДиНучи бацио 377 јарди и четири гола у победи.

У борби између тимова без победе, Сеа Драгонси су остварили своју прву победу у сезони захваљујући Гордоновом касном трчању на 65 јарди, али је његов први потез помогао да се Сијетл врати у игру.

Џош Гордон држи ноге у хулахопкама на ТД хватању

Џош Гордон је у стању да држи ноге у границама за импресивно хватање.

Вегас је изгубио са 0-3.

Одбрамбени играчи су успели да преживе четири додавања квотербека Баттлехавкса АЈ МцЦаррон има 3-0 ове сезоне и преузима вођство у КСФЛ Северној дивизији победом у Битци губитника. Џордан Тааму и Д’Ерик Кинг су убацили тачдаун у победу док је одбрана забележила два убачаја, укључујући пик шест и четири сака.

Та’аму је такође додао још један тачдаун на земљи.

ДЦ ће покушати да остане непоражен следеће недеље када Вегас без победе дође у град.

Тачдаун Пактон Линцх-а у четвртој четвртини прекинуо је одбрамбену битку резултатом 3-3 и чинило се да је створио разлику пре него што су Ренегадес кренули на посао. Упркос томе што је имао само 178 јарди напада, Арлингтон је успео да избори победу након што је Кајл Слотер додао 15 јарди тачдауном ка Тајлеру Вонсу крајем четврте четвртине.

Ренегадес су победом прешли на 2-1, док су Гардијанси ове сезоне остали без победе. Линч је завршио утакмицу са 219 јарди додавања и без тачдауна или пресретања. Орландо је такође возио са налетом од 43 јарде. Оба тима су се држала на мање од 100 јарди.

Најбоље представе

Баци велики бен. 2

Победници игре се дефинитивно квалификују за одељак за најбоље игре.

Снаке Беар је измењен.

КСФЛ вентилатори чине импресивну змију чаше

КСФЛ фанови прегледају Баттлехавкс вс. Одбрамбени играчи Импресивна трофејна змија протеже се дуж дела стадиона.

После дугог размишљања, са задовољством извештавамо да су „Пивске змије“ званично дозвољене у играма Дефендерса.

Подешавање тона

Одабир ране шестице је добар начин да останете непоражени.

Повећајте величину прелаза

Арлингтонова одбрана наставља да доказује зашто је једна од најбољих јединица у лиги.

Сезона камиона

Пакстон Линч се није плашио позива у својој првој КСФЛ трци за Орландо.

врхунски твитови

Рок се сложио

Никада није лоша идеја одати почаст председнику.

Ово је мој пријемник

Лако је видети ко ће бити омиљена мета Бена ДиНучија ове сезоне.

Суботња сенка

КСФЛ је званично у форми средином сезоне и прича о смећу.

Тај осећај 3-0

Понекад морате само да играте.

цитат недеље

Реците нам како се заиста осећате, г. Макарон.

READ  Новак Ђоковић се повукао из Индијан Велса пре изједначења након што је изгубио одрицање од вакцине против ЦОВИД-19