Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

Меси и Суарез постигли су два гола

Свира

Лионел Меси је гледао свог блиског пријатеља Луиса Суареза који је у првом полувремену био близу да постигне хет-трик.

Тако је Меси умало постигао свој гол после краја првог полувремена.

Меси је постигао два гола у другом полувремену у распону од пет минута, Суарез је додао два гола у првих 11 минута уз две асистенције, а Роберт Тејлор је постигао још један и повео Интер Мајами у победу од 5-0 над домаћим ривалом Орландо Ситијем на утакмици. Цхасе Стадиум. Субота.

Месијев први гол био је муњевит и урнебесан: ударио је у скок и покушао да постигне ударац, стојећи испред празног гола док га је Родриго Шлегел из Орландо Ситија уморно одвлачио. Меси се насмејао када је лопта ушла у мрежу у 57. минутуи минут.

Други погодак Месија је био лепотица: примио је центаршут Суареза, а у 62. минуту ударцем главом пронашао доњи леви угао мреже.Друга скраћеница минут.

Меси је промашио два слободна ударца на мечу, укључујући и 91улица Минуте, али је протраћио обе прилике.

Суарез је рано прорадио, пошто је уругвајски нападач свој први гол са десне стране постигао у четвртом минуту, а са леве други у 11. минуту.и минут. Колега новајлија Јулиан Грессел, који је освојио два МЛС купа, асистирао је на оба гола. Оба играча су напустила меч после 67 минута.

Тејлор је додао у вођство голом, својим другим у овој години, после асистенције Суареза у 29. минуту.и минут.

Суарез је замало постигао хет-трик пре полувремена, али је позив у офсајд пресудио оно што би Интер Мајами био четврти гол ван табле, пошто је Тејлор искључен због офсајда.

Меси је такође имао неколико покушаја, а промашио је слободан ударац који се одбио од леве стативе у 34. минуту.и Минут пре него што су се врата широм отворила у другом полувремену.

Дан након четири године од првог МЛС меча Интера из Мајамија, клуб је забележио највећу победу у историји тима пошто су бивше звезде ФК Барселоне показале да им је остало доста ствари у резервоару.

Утакмица је била трећа за Интер Мајами ове сезоне и одиграла се шест дана након последњег меча. Али пут поново постаје тежак са Интером из Мајамија на пет утакмица за 14 дана, док би Меси могао да одигра седам утакмица за 21 дан – његове последње две за Аргентину у припремама за Копа Америка касније овог месеца.

Лионел Меси је по други пут нашао леђа у мрежи, погодивши главом у 62.Друга скраћеница У 5. минуту Интер Мајами води са 5-0.

READ  Ажурирања уживо на Зимским олимпијским играма: МОК, уметничко клизање и Илана Мајерс

Меси је стрчао по десној страни и добио пас преко терена од Суареза, који је Меси одлично шутирао у леви угао мреже.

Меси је постигао гол после додавања на прса, док је дефанзивац Орландо ситија покушао да га спречи од снажног ударца у мрежу у 56. минуту.и У 4. минуту Интер Мајами води са 4-0.

Била је то смешна сцена када је дефанзивац физички повукао Месија када се указала лакша прилика за гол.

Жорди Алба је убацио лопту у мрежу, али ју је играч Орланда Робин Јансон избио из мреже.

Меси је дошао да заустави лопту прсима, пре него што је Родриго Шлегел из Орланда блокирао његов ударац у мрежу.

Меси је посматрао како се лопта полако котрља у задњу мрежу.

Меси је имао још једну прилику за гол током пораза од Интера из Мајамија, али је био поред гола.

Промашај Месија дошао је у 54. минутуДруга скраћеница Један минут, након што је промашио два гола Жилијена Гресела.

Греселов други ударац погодио је горњу стативу и вратио се у игру уместо у задњу мрежу, док је његов први био превисоко.

Оједин гол није добар: Интер Мајами 3, Орландо Сити 0

Мало је недостајало да Интер Мајами преда гол на почетку другог полувремена, али је резултат остао 3:0.

Фудбалер Орландо Ситија Мартин Оједа постигао је гол против голмана Интера Мајамија Дрејка Календара, али су му судије после ударца досудиле офсајд.

Луис Суарез је умало постигао хет-трик пред крај првог полувремена и одмахнуо прстом у знак незадовољства судијском одлуком, али је Роберт Тејлор то поништио због офсајда.

Суарез је дриблингом прошао поред голмана Орландо Ситија Педра Галезеа, који је био предалеко од мреже, и постигао гол који је дриблингом ушао у мрежу.

Умало је то био хет-трик за Суареза, а Интер Мајами је повео са 4-0 пре полувремена.

Лионел Меси је имао прилику да изведе слободан ударац ка мрежи, али није успео да га реализује.

Месијев ударац имао је препознатљиву преокрет коју сам видео од њега током целе каријере, али је његов ударац погодио леву стативу ван руку голмана Орландо Ситија Педра Галезеа.

Интер Мајами је повео у првом полувремену против Орландо Ситија, пошто је Роберт Тејлор постигао свој други гол у сезони у 29. минуту.и минут.

Тејлор је примио пас од Луиса Суареза, који је постигао прва два гола на мечу. Срећом, Интер Мајами је остао на страни.

Голман Орландо Ситија Бедо Галезе играо је близу Суареза, дајући Тејлору отворену мрежу.

Замало је Лионел Меси шутирао на гол, пре него што га је фудбалер Орландо ситија у 25. минуту зауставио поред гола.и минут.

Међутим, Меси је брзо освојио срца навијача са два потеза дриблинга која су освојила аплаузе присутних навијача.

Један од дриблинга је видео да је Меси ставио лопту испред истрчалог дефанзивца. Други, Меси је манипулисао дефанзивцем.

READ  Мане Џејмса Хардена појављују се у поразу 76ерс у првој утакмици, и морате пронаћи стару форму да би Џоел Ембијд могао да се врати

Два гола за 11 минута за Луиса Суареза.

Овог пута, Суарезова лева копачка са леве стране терена довела је Интер Мајами у рано вођство од 2-0 против Орландо Ситија.

То је дупло за Суареза, који се блиставо насмешио док је грлио Лионела Месија и Роберта Тејлора после гола.

Једног минута Луис Суарез је био у боловима. Следећег дана је пронашао задњи део мреже.

Суарез је постигао гол у 4. минутуи Први минут меча после додавања Жилијена Гресела.

Суарез је пао након изазова одбрамбеног играча, а чинило се да је фаворизовао десну ногу у трећем минуту. Мучио се у прва два меча за Интер Мајами. Али први гол на утакмици је био савршен почетак.

Емоције су биле велике када је Меси изашао на терен да се загреје пред меч. Добио је овације и убрзо су га дочекали навијачи који су седели на трибинама. Такође је урадио неколико вежби за загревање са својим саиграчем Луисом Луисом Суарезом, а чак је и извео једанаестерац.

Меси је у стартној постави Интера Мајамија. Испод је званични састав оба тима:

Локаут судије у Мајор Леагуе Соццеру је у суботу достигао велику прекретницу, само неколико сати пре него што су Лионел Меси и Интер Мајами одиграли утакмицу у утакмици коју је преносила национална телевизија.

Судија Гиљерме Сиријета уклоњен је из судијске екипе за меч Интера Мајамија против Орландо Ситија, који би требало да почне у 16:30, након што су се на интернету појавиле његове фотографије у дресу Интера Мајамија.

„Судија Гиљерме Сирита је удаљен са утакмице због потенцијалног сукоба“, рекла је Организација професионалних судија (ПРО) у изјави за УСА ТОДАИ Спортс пре утакмице.

Да ли Меси говори енглески? Његов саиграч из Интер Мајамија дели смешну причу

Лионел Меси говори мало више енглески него што каже – изненађење за звезду Интера из Мајамија, која је са Аргентином освојила Светско првенство.

Фудбалер Интера Мајамија Џулијан Гресел рекао је да му је Меси дао јасна упутства на енглеском током предсезонске утакмице у Саудијској Арабији.

Месијева реакција након разговора на енглеском са Гриселом: Веома добар енглески, зар не?

Тренер Интера Мајамија Тата Мартино изразио је забринутост због тога колико је Меси тешко играо у прва два меча у сезони. Одржавање Месијевог тела је такође кључни део дуге игре.

„Наравно, разговарао сам о неким стварима са њим. Оно што ме највише брине су свакодневне ствари и како се опоравља од меча за мечом“, рекао је Мартино.

„Осећам да смо се у ова два меча претерано ослањали на њега у сваком обрачуну, што му је нанело велики умор у два меча.

Меси је постигао изједначење и асистенцију у своје прве две утакмице у сезони. Интер Мајами улази са четири од могућих шест бодова након што је победио Реал Солт Лејк и ремизирао са Галаксијем.

READ  Орлови против Јагуара: Ажурирања уживо, најзанимљивији детаљи утакмица, резултат

Поред сезоне Интера из Мајамија, очекује се да ће се Меси овог лета придружити Аргентини на Копа Америци, што би могло да буде његов последњи велики међународни турнир после Светског првенства 2022. Он има 36 година.

Месијево оптерећење биће прилично велико, пошто ће у наредне три недеље марта одиграти пет мечева са Интером из Мајамија и два меча са репрезентацијом Аргентине.

Домаћи меч Интера Мајамија у суботу против Орландо Ситија почиње са пет утакмица за две недеље. Друга и четврта утакмица у низу играће се против Нешвила у осмини финала Купа шампиона КОНКАКАФ.

Месија је такође изабрала Аргентина Да игра у две недавно најављене утакмице – 22. марта против Ел Салвадора у Филаделфији и 26. марта против Костарике у Лос Анђелесу – што га ставља у микс на седам утакмица за 21 дан.

Уколико Меси буде играо на пријатељским утакмицама, пропустиће меч Интера Мајамија против Њујорк Ред Булса у Ред Бул Арени 23. марта. Утакмица Интера Мајамија 30. марта на свом терену против ФК Њујорка могла би бити или повратак Месија или дан одмора после марта. Листа.

Аргентина ће у уводној утакмици турнира играти против Канаде или Тринидада и Тобага 20. јуна на стадиону Мерцедес-Бенз у Атланти.

Други меч Аргентина игра против Чилеа 25. јуна на стадиону МетЛифе у Еаст Рутхерфорду у Њу Џерсију.

Аргентина ће такође играти против Перуа 29. јуна на стадиону Хард Рок у Мајами Гарденсу на Флориди. Финална утакмица Копа Америке заказана је за 14. јул на стадиону Мајами Делфинса, који игра у Лиги америчког фудбала.

Пре него што Аргентина игра на Копа Америци, одиграће две утакмице, од којих је једна: 9. јуна против Еквадора на Солдиер Филду у Чикагу; 14. јуна против Гватемале на ФедЕк Фиелд-у у Ландоверу, Мериленд.

Меси ће пропустити најмање пет мечева Интера Мајамија овог лета ако Аргентина поново дође до финала Копа Америке. Могуће утакмице: 15. јун у Пхиладелпхиа Унион; 19. јун против Цолумбус Црев; 29. јуна у Нешвилу; 3. јул на стадиону ФК Шарлот; и 6. јула у ФК Синсинати.

Лионел Меси је постигао још један подвиг, овог пута на друштвеним мрежама.

Меси, шампион Светског првенства 2022. и осмоструки освајач Златне лопте као најбољи фудбалер, достигао је 500 милиона пратилаца на Инстаграму прошлог викенда.

Провери га Хвала вам пост овде.

Меси се брзо шири дриблингом преко повређеног играча

Лионел Меси је у само једној сцени на отварању сезоне показао зашто га многи сматрају најбољим фудбалером света.

Меси је постао виралан након што је дриблао преко повређеног дефанзивца – Ендруа Бродија, који је лежао на терену након што је стао на руку раније у низу – током првог полувремена победе Интера Мајамија над Реал Солт Лејком од 2:0 у среду увече.