мај 21, 2024

Стилерси воде Сихоксе са 30-23

Стилерси су поново одговорили, а Рудолф се повезао у хватању и бегу од 25 јарди са тесним делом Петом Фрајермутом на трећем и 4, а затим је покупио Хариса 23 јарда у трку који је увијао до Сијетла 21. 9 -иард који је трчао Харис док је пробијао линију, задржавајући ноге током контакта и јурнуо у енд зону на последња четири јарда да би Стеелерсима довео предност од 17-14 на полувремену.

Стилерси су јурили на 145 јарди у првом полувремену у 24 покушаја, при чему је Харис добио 74 јарда у 13 ношења, а Ворен 67 јарди у седам покушаја. Био је то највећи број јарди који су јурили у полувремену пошто су имали 153 јарда у другој половини победе над Бафалом у 14. недељи сезоне 2016.

„Осећао се заиста добро“, рекао је Мур о брзом почетку вођења лопте. „Видео сам да смо у првом полувремену имали 145 голова. Волео бих да смо завршили са више, али прихватићемо то.“

Стилерси су у првом полувремену надиграли Сихоксе са 257-178, држећи лопту више од 19 минута.

Сијетл је изједначио на 17-17 са 43 јарда Џејсона Мајерса у првом поседу другог полувремена, али су Стилерси одмах одговорили, возећи 71 јарду за још један тачдаун, док је Џонсон добио 42 јарда од тога након ударца. и-трчи.

То је поставило Хариса за његов други тачдаун у игри, овај са 4 јарде, пошто га је цела офанзивна линија одвела у енд зону за вођство од 24-17 са 6:57 до краја треће четвртине.

Али у последња два дела четвртине, Смит се повезао са Меткалфом и постигао предност од 32 јарде до средине терена, а онда је Смит јурио 25 јарди до Питсбурга 29.

Међутим, вожња је застала, а Сихокси су се задовољили голом од 43 јарде који је смањио вођство Стилерса на 24-20 уз 13:30 до краја игре.

Рудолф је затим погодио Пикенса за 34 јарде на трећем и 6 на Сијетлу 22, али су Стилерси заустављени на трећем месту у Сијетлу 8, а Босвел је шутирао са 26 јарди и дао Стилерсима 27-20 довести. Предност са преосталих 7:07 у игри.

Приликом прве игре из обрачуна након постигнутог резултата, резервни спољни бек Ник Хербиг је изашао са ивице блинд-а и погодио Смита, што је резултирало петљањем које је и он опоравио на Сијетлу 16.

То је поставило Босвелл филд гол од 21 јарду, а Стилерси су узели још 2:29 ван времена и напустили Сијетл са само 4:31 и превазишли заостатак од 30-20.

Сихокси су кренули у блиц да би постигли филд гол са преосталих 2:01, а Џои Портер млађи је прекинуо пар додавања у енд зони намењену Меткалфу, смањивши вођство на 30-23, али је Џонсон повратио ударац са стране. да дају Стилерсима лопту на Сијетлу 44.

Стилерсима је тада понестало времена да затворе победу и наместили су утакмицу у суботу у Балтимору где им је потребна победа, а затим и помоћ да дођу до плеј-офа.

„Све што можемо да урадимо је да победимо у утакмицама које играмо“, рекао је Томлин. „Ово је доба године.“ „Ово је било које доба године. Не можете проводити много времена гледајући семафор и сличне ствари. То је професионална лопта. Морамо да победимо људе са којима играмо.“

READ  Дамар Хамлин је уклоњен из игре 4 месеца након што је доживео срчани застој