април 20, 2024

Титанс вс.

Викинзи вс.

Викинзи су прешли на 9-2 у сезони након што су победили Патриосе у последњој утакмици троструког гола НФЛ-а за Дан захвалности, 33-26.

Након што су остали на головима из игре у 11. недељи, ова два прекршаја нису губили време да уђу у крајњу зону да започну ову утакмицу. Минесоти је било потребно само осам играња да пређе 80 јарди и постигне тачдаун у првој утакмици вечери. Затим је Нова Енглеска изједначила тај резултат са једним од својих док се Мак Џонс повезао са Нелсоном Агхолором за тачдаун од 34 јарде. Одатле, ови напади су наставили да се поклапају током првог полувремена и нашли су се у 16 ​​на паузи.

Њу Ингланд је отворио последње полувреме са 75 јарди и повећао се за седам. Минесоти није требало дуго да се врати у игру када је Кен Нванго трчао назад 97 јарди за тачдаун.

Било је 26 на почетку четврте четвртине, и тада су Викинзи почели да се повлаче. Казна у Новој Енглеској за извођење ударца дала је Минесоти нови живот на 3.и-4, а онда је добила. Два играња након пенала, Казинс је завршио додавање од 36 јарди до Џастина Џеферсона, а затим додавање са 15 јарди до Адама Тилена да би преузео вођство и одржао се.

Кирк Казинс је завршио 30 од 37 на 299 јарди са три ТД и пресретнутим. Џастин Џеферсон је био његова прва мета и широка звезда је имала 9 хватања за 139 јарди и тачдаун, Обарајући рекорд који држи Ренди Мос у обради. У међувремену, Мек Џонс је имао 28 од 39 у сезони од 382 јарди са пар ТД-ова и без пресретања.

READ  Судије су признале фаул на последњем погону 76ерса у поразу од Клипса

За детаљнији преглед ове игре, погледајте доле наведене закључке.

Зашто су Викинзи победили?

Иако је било прича о Кирку Казинсу у ударним утакмицама, квотербек Викингса је био прилично добар у четвртак. Имао је лоше пресеке, али је изван тога био одличан у Минесоти. Био је у стању да изједначи било који резултат који су поставили Патриоти и био је у стању да заврти лопту око седам различитих играча. Рекавши то, Џастин Џеферсон је био његова мета број један и широка звезда наставља да напада. Поврх акумулиране статистике, Џеферсон је направио низ хватања квачила, укључујући пријем од 36 јарди који је помогао да Тиленов тачдаун у четвртој четвртини.

Иако је одбрана дозволила низ аљкавих поигравања у ваздуху, такође им морате одати признање што су задржали напад Патриотса да би затворили утакмицу. Преузевши вођство Минесоте од 33-26, одбрана је изнудила 3-и-аут и два тачдауна преокрета у поседу који је уследио, а затим их је држао ван крајње зоне док је сат откуцавао крај утакмице.

Зашто су Патриоти изгубили?

Борбе Нове Енглеске у минусу настављене су у четвртак. Уласком у ову утакмицу, Патриотс су заузели 31. место у просеку тачдауна у црвеној зони и наставили да преузму вођство од 0-3 у црвеној зони против Викинга. Заиста, напад се ослањао на резове Мека Џонса, које је он могао да изведе пошто су оба његова додавања била са удаљености од преко 30 јарди. Када су куцали на врата енд зоне, нису успели да је пробију. У ствари, Патриоти су имали два поготка у којима су барем добили лопту на линији од 6 јарди Викингса и нису успели да постигну тачдаун ни на једном од њих. Да, био је споран Хантер Хенри који је на крају позвао назад, али Патриоти су имали вишеструке игре унутар линије од 10 јарди и нису могли да пронађу начин да иду напред.

READ  Легенда Ренџерса Емил Френсис преминуо је у 95

Наравно, не можете говорити о овом губитку, а да не споменете јединицу специјалних тимова. Ово је био изузетно лош резултат те јединице, а њихова неадекватна игра је директно довела до 14 поена Викинга. Након што су преузели вођство и започели друго полувреме са 75 јарди тачдауном, јединица за специјалне тимове Патриотса је одмах дозволила Минесоти да изједначи утакмицу, дозвољавајући повратни ударац 97 јарди за тачдаун. У четвртој четвртини су такође направили низ на пенал који би омогућио Викинзима да постигну победнички тачдаун.

прекретница

Ово је била утакмица напред-назад целе ноћи јер су ови клубови морали да сустижу један другог да би изједначили утакмицу у различитим моментима. У раној фази четврте четвртине, резултат је био изједначен на 26 и изгледало је да ће Нова Енглеска изнудити тројку и вратити лопту са шансом да поведе. Међутим, новајлија Пјер Стронг налетео је на играча Рајана Рајта док је покушавао да пробије лопту, извлачећи заставу. Казна од пет јарди била је довољна да Викинзи први падну и одрже погон у животу. Три представе касније, Кирк Казинс је ударио Адама Тхелина за оно што се показало као сјајан тачдаун.

Играти игру

Хајде да дамо Кенеу Нвангвуу неке реквизите да однесе кући тај почетни ударац од 97 јарди. Након што је Нев Енгланд постигао гол у трчању Хантера Хенрија са 37 јарди, што је било друго полувреме, осетио сам да се замах променио у правцу Патриотса. Када је Нвангву отрчао назад, сваки позитиван сок који су Патриоти имали брзо је испражњен.

Био је то Нвангвуов трећи тачдаун у каријери.

READ  Скот Хендерсон из Трејл Блејзерса и Амин Томпсон из Рокетса су ван утакмице Летње лиге због повреда

Шта је следеће

Одавде, Патриоти ће се вратити у Фоксборо и припремати се за још једну утакмицу у четвртак увече, док ће угостити Бафало Билсе у свом првом сусрету у сезони. Што се тиче Викинга, они ће се излежавати око стадиона УС Банк и припремати се за Њујорк Џетсе.