март 28, 2024

Кристијан Ериксен помаже Данској да победи Србију – Вести

Кристијан Ериксен постигао је два гола у две утакмице за Данску у синоћној пријатељској победи над Србијом од 3:0 у Копенхагену.

Кристијан је завршио трећи са 57 јарди за 57 минута, укључујући претходне ударце Јоацхима Махлеиа и Јеспера Линдстрома. Кристијан је играо 80 минута, док је било 90 минута Цхристиан Норцард И Матија Јенсен Играо последња 23 минута са резервне клупе.

Као резултат тога, Данци завршавају међународну сезону победом и поразом, поражени од Холандије у претходном мечу. Тим се већ квалификовао за овогодишње Светско првенство у Катару.

У још једном акционом мечу синоћ, Норвешка је победила Јерменију са 9-0 фантастичним резултатом. Кристофер Азар Одиграли су читавих 90 минута меча против Јермена, смањени су на 10, а Арманд Хованисјан је искључен за 17 минута. Да би победили Ерлинга Холанда као првог ударача, норвешки играчи су започели резултат убрзо након што су отишли ​​на 10 трчања. У ноћи када је Џош Кинг постигао два гола, Кристијан Торствајт је постигао гол, док су Матс Мелер Дели и Александар Сорло постигли два гола.

Дејвид РојШпанија је победила Исланд са 5-0 у Сиудад Депортиво де Ризеру и обезбедила убедљиву победу. Давид је био неискоришћена замена где је Алваро Мората постигао два гола у првом полувремену уз три минута вишка, док су Џереми Пино и Пабло Србија постигли два гола.

У Финској је била акција од 85 минута Марцус Форце Али његов тим је пао од Словачке са 2-0. Анџеј Дуда осудио је пријатељски пораз од Финске непосредно пред почетак резултата за 72 минута.