јул 27, 2024

Кристијан Ериксен помаже Данској да победи Србију – Вести

Кристијан Ериксен постигао је два гола у две утакмице за Данску у синоћној пријатељској победи над Србијом од 3:0 у Копенхагену.

Кристијан је завршио трећи са 57 јарди за 57 минута, укључујући претходне ударце Јоацхима Махлеиа и Јеспера Линдстрома. Кристијан је играо 80 минута, док је било 90 минута Цхристиан Норцард И Матија Јенсен Играо последња 23 минута са резервне клупе.

Као резултат тога, Данци завршавају међународну сезону победом и поразом, поражени од Холандије у претходном мечу. Тим се већ квалификовао за овогодишње Светско првенство у Катару.

У још једном акционом мечу синоћ, Норвешка је победила Јерменију са 9-0 фантастичним резултатом. Кристофер Азар Одиграли су читавих 90 минута меча против Јермена, смањени су на 10, а Арманд Хованисјан је искључен за 17 минута. Да би победили Ерлинга Холанда као првог ударача, норвешки играчи су започели резултат убрзо након што су отишли ​​на 10 трчања. У ноћи када је Џош Кинг постигао два гола, Кристијан Торствајт је постигао гол, док су Матс Мелер Дели и Александар Сорло постигли два гола.

Дејвид РојШпанија је победила Исланд са 5-0 у Сиудад Депортиво де Ризеру и обезбедила убедљиву победу. Давид је био неискоришћена замена где је Алваро Мората постигао два гола у првом полувремену уз три минута вишка, док су Џереми Пино и Пабло Србија постигли два гола.

У Финској је била акција од 85 минута Марцус Форце Али његов тим је пао од Словачке са 2-0. Анџеј Дуда осудио је пријатељски пораз од Финске непосредно пред почетак резултата за 72 минута.

READ  Србија је протестовала након што је хрватски министар спољних послова Вучића назвао руским „сателитом“ на Балкану.