април 19, 2024

Прво коло је обележио огроман повратак у Данској, доминантан наступ у Шпанији и рат у Србији.

Оребро Блацк Книгхтс КБ Тревор Васеи иде у завршну зону да би савладао Копенхаген Товерс 56-25. Фото: Миккел Бо Расмуссен / 1ст Довн Пхото

Тхе Централноевропска фудбалска лига, ЦЕФЛ, Завршио је свој први цео викенд пресељење са изненађујуће новим опцијама, док се догодио повратак у векове Скандинавија И а аустријски Тамни коњ се појавио.

Ла Цоурнеуве Фласх 49 – Бадалона Драцс 7

Ла Цоурнеуве Фласх КБ Цоннор Миллер почиње да баца Фото: Јон Санзо, фотоарт.естудифотографиц

Ин Барселона, Тхе Ла Цорнеау Фласх Доказали своју доминацију Француски Прва лига није била случајност јер су гледаоци газили сопствени тим Паталона Трацкс У Барселона, Шпанија. Почевши од борбе до прве игре, Тхе Француски Тим је изгледао корак испред док је квотербек Конор Милер био запањен Стазе Вхите-опен је Стиву Делавалу дао секунду у игри ударцем са 60 јарди Ла Горнев 7-0 вођство. Следећи дан Фласх Посед, поново трчање Гуиллоо Буцквхеат # 41 је преузео ручицу, пресекао удесно, направио тачдаун у трци од 54 јарде и повећао вођство на 14-0. На почетку друге четвртине, Џејсон Бофунда је ушао у ендзону са линије од два јарда и повећао предност на 21-0.

Ла Цоурнеуве Фласх ТЕ Риан Смитх # 87 Фигхтинг Дефендерс Фото: Јон Санцхо, фотоарт.естудифотографиц

Средином трећег периода, в Фласх Јуниор је искористио селекцију Смита, а Бакет је постигао своју другу утакмицу четири утакмице касније. Бадалона Коначно се на семафору нашао на старту четврте, када је фудбалер Серж Гонзало, са лоптом Корнев На линији од 23 јарде, Флат Едвард Морланс је бацио пас и поново трчао, а Морланс је ушао у последњу зону и смањио предност на 28-7. Тхе Париз Тим није реаговао пошто је Милер погодио Софијана Махмудија са 43 јарде у следећој вожњи, повисивши предност на 35-7. Флоодгатес се отворио када је Лео Цреаметс ударио лопту унутра са линије од два јарда. Стазе Спотакните се и промените на 42-7. Дао још једно пресретање Ла Горнев Лопта Стазе После 35 и три гема, Франсоа Пионе је окренуо резултат са два јарда.

READ  Милан Кажић поставио је своју базу у Цхесби лиги и лансирао се на Инстаграм

Са успехом, Фласх Сада се суочавају са својим главним ривалима Француска, Тхе Донон Блацк Пантхерс Дана 14. маја.

Оребро Блацк Книгхтс 56 – Цопенхаген Товерс25

Оребро Р.П. Тимми Цорансен Сцоринг Пхото: Мицкел Пое Расмуссен / 1ст Товн Пхото

Један од најшокантнијих обрта у последње време, Шведски Одбрамбени шампиони, Тхе Оребро Црни Витезови Нашао Копенхагенске куле Повели су са 20-0 на почетку друге четвртине, а затим експлодирали на 56 поена за 18 минута до краја. Копенхаген.

Тхе Куле Квотербек Џошуа Гривс је пронашао Мартина Дев Мலலллера у два узастопна напада и започео резултат. дански Примач је два пута делио друго место са вођством од 14-0. Још у првој четвртини, Оливер Триплер 19-иард тоуцхдовн ц и Тхе. Куле Нетачно као 20-0.

Торњеви ВР Мартин де Муеллер Бодовање Фотографија: Мицхаел Пое Расмуссен / 1. Товн Пхото

Тада је Тхе Црни витезови Оживео. Први трчи назад Тимми Горенсон Направио је лопту 20-6 са линије 11 јарди, а затим прешао на дефанзивни рад, форсирајући. Куле Спотакнути се. Ребро Квотербек Тревор Васи бацио је додавање од 37 јарди до Јоханеса Линдијуса, а Коренсон је претворио два поена и смањио заостатак на 20-14. Тхе Куле Борба против злочина, а Васи је завршио Црни витезови Возите кроз трку од три и по тачдауна да бисте изједначили резултат на 20-20. Копенхаген Успео је да поврати вођство притиском на гол из игре и прво полувреме је завршио резултатом 23-20. Међутим, у другој половини а Црни витезови Да би 80-јарди постигао погодак, тим у мисији док Васи погађа Линдијуса Ребро Водство од којег никада нису одустали. Одбрана је потом изнудила одбрану на 29-23. На ударцу након одбране, Јаспер Линдиус је вратио лопту Куле После линије од 35 јарди и три гема, Коренсон је повећао предност на 36-23, још у трећој четвртини. Са једним Копенхаген Обезбеђење очигледно није могло да заустави талас, Тхе Црни витезови Каспар је додао још три тачдауна у трећој четвртини после Весберга и Јеспера Линдијуса. Ребро Погодио је шест тачдауна у трећој четвртини и победио Копенхаген са 56-3 у другој и трећој четвртини. Куле су додале одбрану, али то није учинило много да ублажи бол.

READ  Селагов: Индија и Србија реафирмишу свој став о Кашмиру и Косову

Тхе Црни витезови Сада померите један да се суочи са актуелним шампионима турнира, Немачки Поверхоусе, Тхе Свабисх Халл Уницорнс, Дана 14. маја.

Дунавски змајеви 35 – Вукови Београд21

Фотографија Змаја Јапуновића

Родни град Вукови Београд Отворио је игру у дубокој марш улози Дунав Територија. Квотербек Рајан Барабе је потом победио Питера Пазалицу у десном углу завршне зоне и довео свој тим у вођство од 7-0. Тхе Змајеви Не губећи време после две игре, квотербек Чед Џефрис узвратио је ударном Камерону Луису Београд Други након тачдауна од 55 јарди, требало би да буде изједначено на 7-7. Тхе வுகோவி На почетку друге четвртине, Барபேа је направила тачдаун од 40 полувремена са Петером Пазалицом и повела са 14-7. Тхе Змајеви Џефри Луис је погодио додавање од 15 играча у дубоком левом углу завршне зоне и изједначио резултат на 14-14.

До првог полувремена је само минут. Џефрис се тргне, а затим проналази широм отвореног Леона Штајнера који иде у последњу зону да би одустао од 65 јарди. Дунав Олово, 21-7. Тек у трећем полувремену Змајеви Џефрис је почео да преузима контролу након што је пронашао Луиса у средини, а атлет Вајтаут је пробио шест баријера да би стигао до финалне зоне од 29 јарди и продужио вођство. Дунав28-14. வுகோவி Одговорио је поновним трчањем у следећој серији Александар Боктанович Смањио је предност на 28-21 голом у паду са 3 јарде.

Био је што ближе Српски Како је тим стигао Змајеви Џефрис је довео свој тим до линије од 12 јарди и поново открио Луиса, који је имао два одбрамбена играча.