април 20, 2024

Равенс вс.

Равенс вс.

На крају прве половине пете недеље издања „Фудбал у недељу увече“, Балтимор Рејвенси и Синсинати Бенгалси су изједначили 10-10.

Ствари су кренуле помало споро, са четири од првих пет поседа игре које су водиле ка ударцима. Ствари су се поправиле у другој четвртини, пошто је Ламар Џексон пронашао Марка Ендрјуза за пас од 11 јарди на крају спринта од седам утакмица и 50 јарди да доведе Рејвенсе до предности од 10 поена. Балтимор је имао прилику да продужи ствари касније у четвртини, али је Џексонов пас за Демаркуса Робинсона скочио високо и пресрео га је фон Бел. Тада је изгледало да су Бенгалци живи.

Џо Бароу је возио 7 гемова, 83 јарде, уз хватање Хејдена Херста. (Запамтите да су Хеарста првобитно изабрали Равенси на истом драфту где су изабрали и Џексона и Ендруза.) Затим је брзо гурнуо Бенгале у вране да јуре посед који је уследио, а Бароу је брзо померио Бенгале низ поље и у поље преко гола иако су Ти Хигинс и Џона Вилијамс напустили тим због повреда.

Ко ће од ових северноазијских ривала на крају изаћи као победник? Сазнаћемо ускоро. У међувремену, држите га затвореним за наш блог уживо током остатка вечери док вас ажурирамо са статистиком, резултатима и функцијама.

READ  Колорадо разбија Вирџинију у мартовском лудилу. Да ли је Тексас у невољи?