април 16, 2024

Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

Рачуни у односу на резултат.

У АФЦ борби у дизању тегова био је фактуре Први удари су пали у њиховом сусрету у понедељак увече против посетилаца титанс. Бафало, којег је његова живахна публика избацила на стадиону Хејмарк, повео је са 17-7 на паузи.

Обе екипе су постигле гол у првом колу. Билси су брзо повели са 7-0 у односу на Реггиеја Гиллиама и слетели са 11 јарди. Џајантси су одговорили када је Дерек Хенри нашао да је земља гурнута са два јарда даље. Хенри је имао мало успеха у остатку полувремена, трчао је само 12 јарди на осам наступа.

Када је Хенри неутралисан, Билс је доминирао у другој четвртини. Поново су дошли до вођства на мети Тајлера Баса од 49 јарди средином четвртине. Након што је натерао одбрану Бафала на брзи шут за три поена, Џош Ален, који је у првом полувремену бацио 203 јарде, погодио је Џејка Комера за шут са 40 јарди пре његовог двоминутног упозорења. Велика игра је вратила Алленов пас од четири јарде до Стефона Дигса што је повећало предност Бафала на дупло.

Пратите на блогу уживо у наставку, док анализирамо азијски меч тешке категорије како се одвија.

свима НФЛ квоте Преко Цаесарс Спортске кладионице

како гледати

Датум: понедељак, 19 септембар | време: 19:15 ЕТ
Сајт: Стадион Хејмарк (Орчард парк, Њујорк)
телевизија:
ЕСПН | Стрим: фубоТВ (кликните овде)
Пратити: ЦБС Спортс
Проспект: Наплата -10, О/У 47.5

READ  25 најбољих резултата у колеџ фудбалу, најзанимљивији делови, мечеви дана: Победе прве недеље у држави Мичиген, дивизија Индијана И