април 26, 2024

Резиме Светског првенства 2022: Јапан је победио Шпанију са 2-1

Тхе Светско првенство 2022 Гледајте четвртком на ФОКС-у са свим погледима на Тхе Е Цоллецтион, ас Јапан (2-0-1) мердевине Спаин (1-1-1) Њихов први пораз на турниру на међународном стадиону Кхалифа у Дохи, Катар

Јапан се победом пласирао у нокаут фазу, а Јапан је освојио своју групу први пут од 2002. године.

На другом месту, на ФС1, Немачка (1-1-1) пао Костарика (1-0-2) у финалном мечу пете групе турнира.

Ево најважнијих представа!

Јапан 2, Шпанија 1

8′: Шта је могло бити

Био је то Јапан То је близу Међутим, да се прво придружи одбору Јуниа ИтоРани покушај је промашен само на десној страни.

12′: Гол!

после минута, Алваро МоратаУдарац главом довео је Шпанију у предност рано, 1-0.

35′: борба

Оба тима су наставила да се боре по завршетку првог полувремена, али је Шпанија наставила да доминира утакмицом.

Јапан Цо ИтацураИ тхе Схуго Танигуцхи И тхе Маиа Иосхида Сви су добили жуте картоне пред крај првог полувремена.

48′: чворно

Ритсу Дуан Био сам јак за Јапан, чак и неколико минута у другом полувремену.

51′: Јапан преузима

после минута, Ох Танака Он је повео Јапан са 2-1, што је и потврђено након ВАР прегледа.

89′: Последњи гурање

Шпанија је имала велику шансу у последњих неколико минута да изједначи меч, али је њихов труд био узалудан.

На овај начин Јапан је остварио запањујућу победу од 2-1.

Опширније Светски куп:

Погледајте цео распоред Светског првенства и како да гледате сваки меч уживо овде.

Добијте више од ФИФА Светског првенства 2022 Пратите своје фаворите да бисте добијали информације о играма, вестима и још много тога