Када почиње и завршава се Супер Бовл 2024?  Комплетан распоред недељне утакмице

Када почиње и завршава се Супер Бовл 2024? Комплетан распоред недељне утакмице

травис-келсеи-супер-бовл-2.јпг
Травис Келце из Канзас Сити Чифса говори током вечери отварања Супер Боула ЛВИИИ на стадиону Аллегиант у Лас Вегасу, Невада, 5. фебруара 2024.

Патрицк Т. Фаллон/АФП преко Гетти Имагес

тхе Супер Бовл 2024 Скоро овде. Један од најишчекиванијих Супербоула у новијој историји, Сан Франциско 49ерси ће у недељу играти против Канзас Сити Чифса. Шампион Супербоула Канзас Сити Чифси покушавају да постану први НФЛ тим у 20 година који је побеђивао узастопно. снага Првенства, али мораће да прођу кроз то Цхристиан МцЦаффреи И Нинерси то раде.

Док Кајл Шанахан и Енди Рид пооштравају распореде и планове својих тимова, ово је савршено време да се навијачи припреме за Супербоул ЛВИИИ. Било да сте домаћин финала Супер Бовл ЛВИИИ забава за гледање Код куће или гледајући утакмицу у свом омиљеном локалном спортском бару, желећете да знате када почиње велика утакмица, колико ће трајати и сву логистику дана како не бисте пропустили ниједан ритам, пас или игру – да не спомињемо несметан ток игре. снага Покрети на полувремену.

Наставите да читате за комплетан распоред за Супер Бовл ЛВИИИ.

Када је Супер Бовл 2024?

Супер Боул КСВИИИ Емитоваће се у недељу, 11. фебруара 2024. Емитоваће се уживо на ЦБС-у и директно на ЦБС-у. Парамоунт+.

Ако тренутно нисте претплатник на Парамоунт+, услуга стриминга нуди бесплатну пробну верзију од седам дана. То значи да можете бесплатно гледати Супер Бовл на Парамоунт+.

Колико је сати Супер Боул 2024?

Утакмица би требало да почне у недељу у 18:30 ЕТ (15:30 ПТ). Очекујте прославу у стилу НФЛ-а пре него што утакмица заиста почне, укључујући националну химну коју пева звезда кантри музике Реба МцЕнтире. Предлажемо да укључите емисију најмање 15 до 20 минута раније да бисте уживали у овом наступу, као и у Пост Малонеовом наступу „Лепа Америка“ И Андра Даи верзија песме „Подигни сваки глас и певај“.

Колико обично трају игре Супербоула?

тхе Просечно емитовање Супер Боула У протеклих 20 година, емисија је трајала око три и по сата, укључујући и емисију у полувремену.

У које време ће се вероватно завршити Супер Боул 2024?

Становници источне обале могу очекивати да ће у понедељак ујутро бити мало поспани, јер ће се Супербоул 2024. вероватно завршити око 22:00 ЕТ. Утакмица може да иде у продужетке, али само један Супербоул је икада отишао у продужетке. 2017. године, Атланта Фалконси су умало победили Њу Ингланд Патриосе у Супербоулу ЛИ. уместо, Том Брејди је предводио Патриоте у бекству Са 25 поена заостатка, Мет Рајан је савладао Фалконсе у продужетку.

Колико трају четвртине НФЛ-а?

Фудбалске утакмице НФЛ-а подељене су на четири периода од 15 минута Зову се четврти. Прво и друго полувреме меча раздваја пауза између полувремена.

Док четвртина траје 15 минута времена за игру, четвртина траје много дуже од тога у реалном времену. То је зато што се сат зауставља између играња након промашених пасова. Тимови такође могу позвати тајм-аут, постоји пауза на упозорење од два минута, а постоје паузе у игри за рекламне паузе које продужавају стварну дужину четвртине.

Када је полувреме Супербоула?

иХеартРадио'с Ливинг Блацк 2023 Блоцк Парти
Ашер, који је овде виђен како наступа на сцени током снимања иХеартРадио-ове Ливинг Блацк 2023 Блоцк Парти у Инглвуду, Калифорнија, биће главни извођач на овогодишњем Супер Бовл-у у полувремену.

Кевин Винтер/Гетти Имагес

Можете очекивати да видите Ашера како излази на сцену Аппле Мусиц Супер Бовл ЛВИИИ Полувреме Око деведесет минута до два сата након почетка меча. Мораћете да се укључите до 20:00 ЕТ да бисте били сигурни да нећете пропустити ниједан минут Ашерових ритмова.

Ако се питате колико ће трајати Ашеров полувреме, прва половина редовне НФЛ утакмице траје 13 минута, али полувреме Супербоула траје мало дуже да би се прилагодило поставци сцене и уклањању емисије. Очекујте да ће Ашер бити на сцени мање од 15 минута.

Распоред Супербоула у недељу

Сва времена испод су источна.

Извештавање о Супер Боулу пре утакмице 2024: ЦБС Спортс ће бити домаћин Седам сати извештавања пре утакмице На ЦБС-у и Парамоунт+ са почетком у 11:30 у недељу.

• 11:30 ЕТ: „НФЛ Слиметиме“: Домаћини Нате Бурлесон и Иоунг Дилан прегледају игру са НФЛ најзанимљивијим детаљима и интервјуима.
  • 114:00 ЕТ, „Пут до Супер Бовла“: Годишњи спортски документ НФЛ Филмса бави се НФЛ сезони 2023-2024. Једносатни филм приказује више од 125 НФЛ играча и тренера у тренуцима микрофона који воде до Супер Бовла ЛВИИИ.
  • 13:00 ЕТ: „Изгледаш живо!“: Прича „НФЛ данас“ осврће се на 50 година праћења НФЛ студија, укључујући интервјуе са преживелим оригиналним члановима Брентом Мусбургером и Џејн Кенеди, као и са актуелним ТВ личностима.
  • 14:00 ЕТ: „НФЛ данас“: Емитовање уживо из хотела Беллагио и Аллегиант стадиона, навијачи ће добити четири сата извештавања пре утакмице пре почетка утакмице. Домаћину Џејмсу Брауну придружиће се аналитичари Фил Симс, Бил Кауер, Нејт Бурлесон, Бумер Есијасон и Џеј Џеј Ват, као и инсајдер НФЛ Џонатан Џонс. Ијан Игл, Чарлс Дејвис, Мет Рајан и Џејсон Мекорти пружиће додатне коментаре, заједно са Кајлом Брантом и другима.

Почетак и распоред Супербоула 2024: Почевши од 18:30, Сан Францисцо 49ерс се боре против Канзас Сити Чифса уз музичке наступе Ребе Мекентајра, Ашера, Пост Малона и других.

• 18:10 ЕТ (приближно): Очекује се да ће Пост Малоун отпевати „Америца тхе Беаутифул“, након чега ће уследити национална химна коју ће отпевати Реба МцЕнтире. Певач Андра Деј ће такође извести „Подигни сваки глас и певај“. Глумац Схахеем Санцхез потписаће уговор са Даи. (Санчез ће такође извести АСЛ верзију Ашеровог наступа на полувремену.)
  • 18:30 ЕТ: Почиње Супер Бовл ЛВИИИ. Џим Нанц и Тони Ромо би требало да сазову утакмицу, са новинарима Трејси Волфсон, Еваном Вошбурном и Џејем Филијем и аналитичарем правила Џином Стератореом. Армандо Куинтеро и Бенни Рицардо позивају се у САП покривеност мреже на шпанском језику.

Извештавање после Супер Боула 2024: Када се игра заврши, радња се наставља са ЦБС-овим извештавањем после утакмице, укључујући уручење Трофеја Винса Ломбардија победницима.

• 21:30 – 22:00 (приближно): Почиње извештавање после меча. Тим „НФЛ Тодаи“ ће поновити Супербоул, а Џим Нанц ће уручити трофеј Винса Ломбардија победнику Супербоула ЛВИИИ.

READ  Облак је искочио испред авиона Хаваииан Аирлинеса који је прошлог месеца погодио тешке турбуленције | Ваздушни саобраћај