мај 30, 2024

Beogradska Nedelja

Најновије вести из Србије на енглеском, најновије вести о Косову на енглеском, вести о српској економији, српске пословне вести, вести о српској политици, балканске регионалне вести у …

Резултати првог дана Европског првенства за младе и јуниоре у самбоу 2024. у Србији

Резултати првог дана Европског првенства за младе и јуниоре у самбоу 2024. у Србији

Европско првенство у самбоу и Европско првенство у самбоу за младе и јуниоре одржаће се у Новом Саду од 9. до 12. маја. Првог дана Европског првенства у самбоу за младе и јуниоре игране су медаље у 14 тежинских категорија.


Генерални партнер такмичења је нафтна компанија Росњефт, а званични партнер ВТБ банка.


Резултати Европског 1. дана Млади и јуниори Самбо првенство 2024

Онлине Ресултс


Младост – мушко


58 кг

1. Кулисашвили Шалва (Гео)

2. Карачев Николај (ФИАС 1)

3. ИГЛИЦКИ ИТАН (ИСР)

3. Мелојан Мер (АРМ)


64 кг

1. Загурев Каплан (ФИАС 1)

2. Рахимов Нијад (АЗЕ)

3. КЛДИАСХВИЛИ САБА (ГЕО)

3. Симеонов Радислав (трава)


71 кг

1. Тунгеров Вадим (ФИАС 1)

2. Алијев Гутабахиш (АЗЕ)

3. Мартушевич Улајислав (ФИАС 2)

3. ХУРТСИДЗЕ Николози (ГЕО)


79 кг

1. Богин Димитри (ФИАС 1)

2. Кхазариан Самвелл (АРМ)

3. ТЕРПСТРА Лецо (НЕД)

3. Гојушов Бунхан (АЗЕ)


88 кг

1. Гивинцхиа Киви (Гио)

2. МИКХАЛИУК Јарослав (УКР)

3. Бхадрагау Улатсимир (ФИАС 2)

3. Сергеј Хаџив (ФИАС 1)


98 кг

1. Тосјак Владимир (ФИАС 1)

2. ЕКВТИМИШВИЛИ Лука (ГЕО)

3. Мишчанка Василиј (ФИАС 2)

3. Малеви Димитар (трава)


+98 кг

1. Кочуков Вјачеслав (ФИАС 1)

2. Гуцуа Георги (Гео)

3. Малицки Арсениј (ФИАС 2)

3. Полоцки Владимир (ИСР)


Омладина – женско


50 кг

1. Аивасиан Ана (АРМ)

2. Солдатова Марија (ФИАС 1)

3. Сикисх Анастасиа (УКР)

3. ИОМ ТОВ Офек (ИСР)

READ  Редовни економски извештај Западног Балкана бр. 23 (пролеће 2023): Тестирање отпорности [EN/AR/SQ] - Србија


54 кг

1. ЦИБРОВА Софија (ФИАС 1)

2. Мартиненко Катерина (УКР)

3. Мартиросјан Ани (АРМ)

3. Бурачкова Паулина (ФИАС 2)


59 кг

1. Кузмина Дарија (ФИАС 1)

2. Албидос Карла (ЕСП)

3. СЗАБО Каролина (РОУ)

3. Баричевић Луција (ХРВ)


65 кг

1. Баргуд Арена (ФИАС 1)

2. Тулуњи Диана (УКР)

3. Коваљев Елизабет (ИСР)

3. Стоа Ана (трава)


72 кг

1. Шевченко Евгенија (ФИАС 1)

2. Арутјунова Валентина (УКР)

3. Камароа Марија (ФИАС 2)


80 кг

1. Величко Анхелина (УКР)

2. Павлова Злата (ФИАС 1)

3. Ласцорпас Итоиа (ФИАС 3)

3. Берђелија алина (МДА)


+80 кг

1. Павлова Алиса (ФИАС 1)

2. Виго Родригуез Царла (ЕСП)

3. Толковит Гаврило (ЛТУ)

3. Набокова Наталиа (УКР)